Misafir Yorumları

Görüşlerinizi Paylaşın

Semra A.
Galatya turunun içeriği umduğumuzdan değişik ve güzel oldu. Tarihimizi yerinde ve detaylı anlatımla tekrar öğrendik. Bilginize, dilinize ve sabrınıza teşekkür ederiz, Nurettin Bey.
15.04.2024
Pürlen Denen
Galatya Turunuza katıldım. Şöförleriniz otobüsümüzü çok dikkatli ve emniyetli kullandılar. Ayrıca Rehperimiz Nurettin Bey de rehper olarak iyiydi. Çok teşekkür ederim. 5 yıldız veriyorum.
15.04.2024
Osman Erbaysal
Ailecek Yedigöller turu yaptık.Kaptanlarimiza ve Rehberimiz Nesime Hanım a Teşekkür ederiz
14.04.2024
Göknur Savaşeri
Ramazan bayramı GAP turuna katıldık.Kaldığımız oteller olsun,gezdiğimiz yerler olsun herşey çok güzeldi. Ama özellikle belirtmek istediğim turun güzel geçmesini sağlayan rehberdir.Rehberimiz Atacan Gül, güler yüzü, esprili ve donanımlı anlatımı, trafiğe ve yoğunluğa uygun düzenlediği programlarla güzel olan turumuzu daha da güzel kılmıştır. Şoförümüz Armağan bey de bizleri yormamak adına mümkün olabilecek en uygun yerler de bizleri bırakıp ve alarak enerjimizi gezilecek, görülecek yerlere ayırmamızı sağlamıştır.Tüm ekibin emeğine sağlık.. Teşekkürler
14.04.2024
Öznur Alimoğlu
5_14 Nisan büyük balkan turunu academic tur ile tamamladık.Kaptanlarimiz son derece tecrübeli ve saygılı, Rehberimiz Yücel bey herseyimizle ilgilendi,her zaman kendimizi güvende ve değerli hissettirdi,Harika anlatımı ve engin bilgisiyle hem gezdik hem yaşadık. Akademik tur ile 2. Gezi programimdi,çok memnun kaldım çok teşekkür ediyorum.
14.04.2024
Derya Arslan
Katılmış olduğumuz GAP turumuzda gerek verdiği bilgilerle, gerek organizasyon yeteneği ile sorunsuz bir tur geçirmemizi sağlayan rehberimiz Harun Şimşek ve kaptanımıza çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.
13.04.2024
İzzet arslan
Her zaman academic tur tercihimiz. Bu seferde yanılmadık, rehberimiz Harun Şimşek bey ve şoförümüz osman bey ilgili ve alakalılardı. Rehberimiz sadece anlatımlarıyla değil organize etmesi ile ilgili çok başarılı ve grupla uyumu çok iyiydi. Şoför arkadaşta kurallara uyması dakik olması ayrıca teşekkürü hakketti.
13.04.2024
Zafer Ozeren
Rehberimiz Harun beye tesekkur ederiz. Cok basariliydi.Bilgisi guler yuzu gayretiyle bizleri mutlu etti.
13.04.2024
Fulya Ozeren
Rehberimiz Harun bey isini mukemmel yapan.profesyonel biri. Cok memnun kaldik. Tesekkur ederiz.
13.04.2024
Saliha Özüak
Academic Tour ile 7-10 Nisan 2024 tarihli Güney Anadolu turuna katıldık. Yanımızda 12 yaşında ikizlerimiz olmasına rağmen hiç bir sorun yaşamadan çok konforlu bir gezi yaşadık. Gezimizin detayına gelince yıllardır turlarla gerek deniz turları gerekse kültür turlarına katılırım ancak ben bu kadar donanımlı bu kadar enerjik bu kadar işini yapmaktan zevk alan ve yaparkende bizide buna dahil eden bir rehber arkadaş gerçekten görmedim. Rehberimiz Nalan Durmuş Hanımendi bizlere hitap etme şeklinden tutunda gittiğimiz geçtiğimiz gördüğümüz görmediğimiz o mevkiyle ilgili tüm bilgileri bize sonsuz sabrıyla hem kendi yaşayarak hem de bizlere yaşatarak öyle bir aktardı ki hayran olmamak imkansız.. Varoluşla başlayıp milattan önce milattan sonra , kurtuluş savaşından günümüze inanılmaz bir tarih yolculuğuna görerek çıkmamızı sağladı. Doğuya olan merakımızı hayranlıkla sonlandırmamıza vesile oldu. Bu tur için öncelikle Rehberimiz Nalan Hanıma şoförümüz Vahit Beye ve de Academic tour ' a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
10.04.2024
Mehmet ÇEBİ
Çocukluğumda tarih kitaplarında ilgiyle okuduğum Nemrut Dağı efsanesine konu Unesco mirası eserleri gördüğümde büyük bir heyecan duymuştum. Yazınızı okuduğumda kafamda oluşan bir çok sorunun da cevabını ortaya çıkmış oldu. Kaleminize sağlık. Çok teşekkürler.
29.03.2024
Sönmez Güler
16,17 tarihlerinde Buldan Pamukkale turuna katıldık. Rehberimiz Özlem Yılmaz Uzun çok bilgili,çok iyi niyetli,ilgili ve grubu iyi yöneten bir kişiliğe sahipti çok memnun kaldık. Bir başka seyahatimizde de onunla birlikte olmayı arzu ederiz.
17.03.2024
Kadriye - Yaşar Emek
8-10 Mart butik Mardin turuna katıldık. Çok keyifli bir tür geçirdik. Sevgili rehberimiz Nalan hanımın bizlere göstermiş oldugu ilgi alaka ve muhteşem anlatımları , Otel tercihleri, herkese hitap eden restoran seçimleri saygılı servis şoförü için çok teşekkür ederiz. Bize çok keyifli 3 gün yaşattılar. Tekrardan başka turlarda görüşmek üzere. Artık tur tercihinde tek acentamiz Akademik tur
11.03.2024
HAFİZE GÜRBÜZ
DÜN GECE SAAT 3'TE 2 GECE 3 GÜNLÜK BUTİK MARDİN TURUNDAN EVİME DÖNDÜM. RÜYA GİBİYDİ HER ŞEY... BU KÜLTÜR TURUNU İLİKLERİMİZE KADAR İŞLETEN, O BÖLGEDEKİ TARİHSEL SÜRECİ BİZE İÇİNDE YER ALAN TÜM BİLGİLERLE BİRLİKTE YAŞATAN NALAN HANIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER. ÖNCE NALAN HANIMA SONRA TUR PROGRAMINA HAYRAN KALDIM DESEM SIRALAMA KESİNLİKLE YERİNDE OLUR. DOĞRU BİR REHBER EŞLİĞİNDE GİDİLİP GÖRÜLMESİ, SAHİP ÇIKILMASI GEREKEN ÖNEMLİ BİR KÜLTÜR MOZAİĞİDİR. ÇOK TEŞEKKÜRLER.
11.03.2024
Kazim kurumuş
Uçak lı GAP turuna katıl dık, Rehberimiz Selçuk Erduran ile çok güzel bir gezi yaptık. Rehberimiz in ilgisi ve bilgisine ,acentesi tutarlı , sürekli lik sağlayan hizmeti için teşekkür ederiz.
10.03.2024
Binnur sakine özlem
9/10 Mart Marmaris /Datça turuna katıldık, oldukça keyifliydi. Rehberimiz Harun bey ve kaptanımız engin beye teşekkür ediyoruz.
10.03.2024
Mustafa Çakır
Datça badem çiçeği turuna katıldık rehberimiz Datça badem çiçeği turuna katıldık. Rehberimiz Özlem hanım ve şoför arkadaşlardan çok memnun kaldık çok teşekkür ediyoruz.
03.03.2024
Banu Gençay Ayhan
Lidya Sardes termal turuna, Nesime Hanım ile katıldık.Çok güler yüzlü bilgili ve sevecen bir rehberimiz sayesinde güzel bir haftasonu geçirdik herkese tavsiye ediyoruz.
25.02.2024
Ali Acemi
Academik turla 15-19 tarihleri arasında van kars Erzurum palandöken kursuna katıldık. Turumuz çok dolu dolu ve çok güzel geçti. Ayrıca tur rehberi Nalan hanımın rehberliği harikaydı. Akademik turdan çok memnun kaldık. Önümüzdeki günlerde diğer turlarda katılmayı düşünüyoruz.
25.02.2024
Ayşe Kalabalık
13 Şubat çıkışlı Paris, Brüksel, Brugge, Amsterdam gezimiz rehberimiz Şebnem Hanım 'ın harikulade anlatımıyla rüya gibi geçti. Kendisi oldukça donanımlı, tecrübeli, işini mükemmel yapan bir rehber. Tur programı dolu doluydu. Kaldığımız oteller iyi seçilmişti. Hava kış olmasına rağmen gayet güzeldi. Grup da uyumlu olunca keyifli zamanlar geçirdik. Bizlere bu güzellikleri yaşatan Şebnem Hanım a ,Akademic Tur ailesine çok teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek üzere..
19.02.2024
Mehtap Şengül
Güzel bir turdan öte aslında içsel bir yolculuktu. Rehberimiz Nalan Hanım ile birlikte 4 gece 5 günlük doyamadığımız bir tatil deneyimi yaşadık. Kendine has anlatım tarzıyla bizi bizden aldı. Enerjisine hayran kaldık
19.02.2024
Nihat YILMAZ
15-19 Şubat 2024 Van-Kars-Erzurum turuna Nalan DURMUŞ rehberliğinde katıldık. Turumuz rehberimizin özverili çalışmaları ile sorunsuz dolu dolu bir program 0larak gerçekleşti. Acedemik Tur rehberimiz Nalan Hanım ve tüm katılımcı arkadaşlara bu güzel gezinin gerçekleşmesinde ki katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.
19.02.2024
Erol Yumlu
13 şubat-17 şubat tarihleri arasında yaptığımız doğu ekspres turu için çok memnun kaldık ayrıca rehberimiz Selçuk Erduran bizimle her konuda çok yakından ilgilendi ve yaptığımız ziyretlerde anlatımları bilgi aktarımı mukemmel di kendisine firmanız adına çok teşekkur ederiz
17.02.2024
Ahmet Kaytan
Katıldığımız 10-14 Şubat Van Kars Erzurum turu öncelikle Nalân hanım sayesinde ve şansımızdan iyi hava şartları nedeniyle harika geçti. Gezdiğimiz coğrafya, şehirler, tarihi alan ve binalar ile ilgili doyurucu bilgileri ve yerinde yönlendirmeleri nedeniyle Nalân hanıma, yaklaşık 1000 km otobüs ile bize konforlu bir yolculuk yaptıran kaptanımız Tayfun beye ve bu turu düzenleyen şirketinize teşekkür ederiz.
15.02.2024
Rengin Başlak
10-14 subat van kars erzurum turunuza katildim. Rehberimiz Nalan Durmuş hanimefendi mukemmeldi. Yeni turlarda gorusmek dilegiyle.
14.02.2024
Ayşe Aktepe
Merhaba, 10-11 şubat bursa uludağ gezisine katıldım. rehberimiz Atacan bey ve otobüs şöförümüzden çok memnun kaldık. arkadaşlarla her zaman firmanızı tercih edip tavsiyede bulunacağız. firmanızın iyi personelleri için burdan tekrar teşekkür etmek istedim. başarılarınızın devamını dilerim. iyi günler dilerim
12.02.2024
Kazim kurumuş
30 ocak 03 şubat Doğu Anadolu turunda bizlere her konuda yardımcı olan Rehberimiz , sayın Selçuk Erduran a teşekkürler ederiz. Ayrıca her destinasyonu ilgi ve bilgisi ile hazırlayan Academic-tour ekibine ayrıca teşekkür ederiz. Bu kış gününde açık havada güzel zaman geçirdik, herkese tavsiye ederiz.
03.02.2024
Kazim kurumuş
30 ocak 03 şubat Doğu Anadolu turunda bizlere her konuda yardımcı olan Rehberimiz , sayın Selçuk Erduran a teşekkürler ederiz. Ayrıca her destinasyonu ilgi ve bilgisi ile hazırlayan Academic-tour ekibine ayrıca teşekkür ederiz. Bu kış gününde açık havada güzel zaman geçirdik, herkese tavsiye ederiz.
03.02.2024
Meltem Öztürk
Academic turla abant,kartepe, Uludağ turuna eşim ve oğlumla katıldık rehberimiz Simay hanım son derece donanımlı bir rehber bizi gezdiğimiz yerlerle ilgili çok doğru biçimde yönlendirdi tüm sorularımızı içtenlikle yanıtladı kendisine ve Academic tura teşekkür ederiz .Bundan sonraki gezilerimizde de tercihimiz Academic tur olacaktir
03.02.2024
Meltem Öztürk
Academic turla abant,kartepe, Uludağ turuna eşim ve oğlumla katıldık rehberimiz Simay hanım son derece donanımlı bir rehber bizi gezdiğimiz yerlerle ilgili çok doğru biçimde yönlendirdi tüm sorularımızı içtenlikle yanıtladı kendisine ve Academic tura teşekkür ederiz .Bundan sonraki gezilerimizde de tercihimiz Academic tur olacaktir
03.02.2024
Ertan bozdağ
1.2.24 02.02.24 tarihinde denizli nikfar turuna rehber ozlem uzun yilmaz ve Mehmet kaptan esliginde katildim.Benim icin keyifli gecen bir gezi oldu.Ayni ekiple tekrar katilmak isterim.Her sey icin tesekkur ederim.
02.02.2024
Filiz yaşar mahlıçlı
Nikfer turunda Rehberimiz Özlem Yılmaz Uzun ve Mehmet Kaptan ile harika 2 gün geçirdik. Şiddetle tavsiye ederim.
02.02.2024
Hale Özkan
01.02.02.2024 tarihlerinde rehberimiz Özlem Yılmaz Uzun ve kaptanımız Mehmet bey eşliğinde Nikfar turuna ilk defa katılan biri olarak çok memnun kaldım ve çok keyifli bir gezi oldu bizim için. Tekrar bu ekiple tura katılmak isterim. Katkıları için çok teşekkür ederim.
02.02.2024
PAKİZE YAVUZ
29.01.2024-1.02.2024 KARS ERZURUM TURUNDAYDIK.YILLARDIR ZATEN SİZLERLEYİZ.AMA BU KADAR KUSURSUZ HERŞEYİ İLE MÜKEMMEL VE EĞLENCELİ GEÇEN TURUMUZ ÇOK OLMADI.YÜREKTEN SÖYLÜYORUM BUNUN KAYNAĞI REHBERİMİZ SEVGİLİ NALAN DURMUŞTUR.İNSAN BU KADAR MI SABIRLI,YARDIMCI,SAMİMİ,HERŞEYE YETİŞEN BİR KİŞİLİK OLUR.BİLGİ AKTARIMI,DONANIMI DÖRT DÖRTLÜKTÜ.ACENTANIZ İÇİN BÜYÜK ŞANS.OTEL SEÇİMLERİ,OTOBÜS ,KAPTANIMIZ BURAK İLE UNUTULMAZ TATİL YAŞADIK.NALAN DURMUŞYOLUN AÇIK,BAŞARILARIN DAİM OLSUN.HAKKINI HELAL ET.SEVGİYLE KUCAKLIYORUM.SELAMLAR.
02.02.2024
Emine Kurt
20/24 Ocak 2024 tarihleri arasında rehberimiz Nalan hanımla Van,Kars,Erzurum turuna katıldık.İnanilmaz keyifli bir türlü.Herkese tavsiye ederim.Nalan hanım 'in bölgeye hakimiyeti,derin bilgisi sayesinde çok keyifli bir tur geçirdik.Kaptanımız Öztürk bey sayesinde karlı yollarda güvenle seyahat ettik.Her şey için teşekkür ederiz, görüşmek uzere...
02.02.2024
Sedat Başlar
29 Ocak 1 Şubat tarihleri arasında Kars doğu ekspresi ile Erzurum gezisine katıldık herşey harika idi.Özellikle Rehberimiz Nalan hanımın enerjisi bilgisi ilgisi bizleri çok mutlu etti.Kendisine çok teşekkür ederim.Academic tura da teşekkürler.En kısa zamanda bir başka gezide buluşmak dileğiyle.
01.02.2024
Sultan/ Mehmet Bülbül
Bizim academic tourla ilk gezimizde (Batı Karadeniz turu) öncelikle dolu dolu harika gezmelere doyamadığımız üç gündü. Rehberimiz Hanife hanımı eşimle öyle çok sevdikki mesleğe vermiş olduğu 30 yılı, kültürü, bilgisi dışında içtenliği, doğallığı, güler yüzü bizi öyle çok çekti ki kendisine eminim bir dahaki turumuz yine onunla olacak. Onun dışında turu koordine etmesi herkesin birbirinden haberdar olması özel durumlara öncelik tanınması istediğimiz zaman mola yapılması bunlar zaten hep bizimle iç içeydi. Ayrıda şöförlerimiz mustafa abi de aynı şekilde tedirgin olmayacağımız karlı yolları bile huzurla geçtiği günleri geride bıraktı kısacası ekip bize çok şey kattı hanife hocamızı kıtırıyla unutmayacağız
30.01.2024
Sultitaskin
Van Kars Erzurum doğu ekspredi turuna katıldık 4 gece 5 gün.Rehberimiz Nalan Hanım'ı.Çok keyif aldığım bir tur oldu.Bilgisi,ilgisi, yardımseverlik, gülen yüzü, misafirlerine tek tek ilgilenmesi, turdaki gidilen güzergahlar, şoförün iş birliği, desteği harikaydı.Academic turla 2.gezim oldu.Sanırım bundan sonra ilk bakacağım acenta olacak.Teşekkürler
28.01.2024
Ayşe karlı
Van kars Erzurum turuna gıttık.Rehberımız Nalan hanımdı.Çok sempatik guleryuzlu ve çok ilgiliydi.Memnun kaldık.
26.01.2024
Sevgi coşkunlar
20 ocak ta van Kars Erzurum turuna ailece katıldık, çok memnun kaldık özellikle tur rehberimiz Nalan durmuş hanım bizimle tek tek ilgilendi, bilgisi ve anlatımı çok iyiydi sicacık bir ortam yarattı çok memnun kaldık teşekkürler Nalan hanım, teşekkürler Akademik tur
26.01.2024
H.Gülnaz Uç
Uçakla Doğu Ekspressi rotasında Van, Kars, Erzurum, Palandöken turumuz Rehberimiz Nalan Durmuş hanım sayesinde cok guzel geçti emegine saglik tesekkurlerimi ayrica burada gene bildirmek istedim. Academik tur ile 5.ci gezimiz Arkadaşımla. Tekrar en yakın zamanda bir tur daha simdiden plankamaya başladık bile... Teşekkürler Academik Tur...
25.01.2024
ZuhaElbasa
20-21ocak tarihinde grup olarak katıldığımız Pamukkale turunda rehberimiz Hanife hn.ve kaptanlarımız çok naif insanlardı.Otelden ve personelden de çok memnun kaldık.Sadece otobüsteki kural tanımayan ve bizi arabanın içinde 45 dakika bekleten ve tatsva yapan grup olmasaydı.Umarim birdaha denk gelmeyiz.
23.01.2024
İpek kobya
Çok keyifli çok konforlu çok bilgilendirici ve çok eğlenceli bir beş gün geçirdik sayenizde Nalan hanım.Emeğinize ağzınıza sağlık sizi tandığıma çok memnun oldum herşey çok güzeldi tekrar teşekkürler
17.01.2024
Emel eyibal catalcalı
12.01.2024 kapodokya Erciyes turumuz rehberimiz selçuk bey ile çok keyifliydi vermiş olduğu bilgiler ile gerçekten bizleri çok güzel aydınlattı ve anlattı sıkılmadan dinledik aile gibiydik turumuz güzel misafirlerimizle birlikte ölçülü.saygılı ve eğlenceli geçti ,türk gecesi muhteşemdi balon turumuzda dahil Kayseri pastırması muhakkak alın .herkesin gidip görmesi gereken yerlerden birtanesi birdahaki turda görüşmek üzere herşey için çok teşekkür ederiz academic tur ve ailesine sevgiler.
15.01.2024
NESRİN ESER
Van-Kars-Erzurum yılbaşı özel tutunuza katıldım.Çok memnun kaldım.Özellikle rehberimiz Nalan Hanımla tanışmaktan büyük bir mutluluk duydum.Onun engin tarih bilgisiyle aydınlandım.Gezi boyunca hiç oturmadan sürekli bizlere gezdiğimiz yerleri tanıttı.4 günlük bu geziyi ömrüm boyunca unutamayacağım.Herkese tavsiye ederim.Sizlere teşekkür ederim.
03.01.2024
Güldal Atilla
Akademik tur yılbaşı doğuexpresi turuna katıldık. Rehberimiz Selçuk Erduran ,kaptan şöförümüz Ali bey gerçekten çok güzel programlanmış turu mükemmel bir şekilde yürüttüler. Bu kadar dolu, bu denli konforlu çok az gezi bulunur. Tüm ekibin ellerine, emeğine, yüreğine sağlık
03.01.2024
pınar karakaya aytaç karakaya
28 Aralık Van kars Erzurum turu için rehber nalan hanım ve kaptanımız Öztürk kaptanla yapmış olduğumuz dört gece beş günlük rüya gibi muhteşem gerçekten harika bir 2024'e gelebileceğimiz bir tercih oldu nalan hanımla ve Akademik Tourla yeni yıla girmek gerçekten bir ayrıcalık kaptanımız Öztürk bey de gerçekten hayatımda gördüğüm en saygılı insan odaklı ve beyefendi biri kaldığımız oteller tüm konsept olarak düşündüğümde gerçekten muhteşem rota gerçekten uygun bir şekilde tamamen plana uyulmuş neredeyse görmediğimiz hiçbir yerin kalmadığı koşuşturma içinde olmadan çok güzel sonlandırdığımız bir tur olduğu için özellikle rehberimiz nalan hanıma Akademik Tour Nevin'i de teşekkürlerimi sunuyorum Drpınar karakaya
02.01.2024
CANER ESER
van kars erzurum dogu turuna katıldık. Herşey mükkemeldi. Otel /restaurant /ulaşım seçimleri çok iyi . Tur Rehberi Nalan hanım tam bir profesyonel.
02.01.2024
İlknur Eskiçeri
Merhaba,28 Aralık dogu Ekspresi turuma katildik,rehberimiz Nalan hnm ve organizasyondan cok memnun kaldik..zaten Academic tur güvencesini biliyorduk,bir kez daha tescillendi❤❤❤
02.01.2024
NİHAL AVCI
28-12/01-01/2024 Tarihlerinde Doğu ekspres turuna katıldım Rehberimiz Nalan DURMUŞ hanım işinde çok profesyonel bilgisi ve tecrübesi ile hiç sorun yaşamadan çok güzel proğramı uyguladı kendisi ile tekrar başka rotalarda tur yapmak isterim. emeğine sağlık Academic tur ile birçok tura katıldım hepsinden memnun kaldım fakat nalan hanımla Doğu ekspres turu ayrı bir keyifti kendisine çok teşekkür ediyorum . 02.01.2024
02.01.2024
NECDET ÖZGÜRLER
28-01OCAK2024 DOĞU EKSPRES TURU rehberimiz NALAN hanımın anlatımlarıyla ve misafirleri yakınlığıyla süperdi.iyiki bu tura katılmışım.TEŞEKKÜRLER
02.01.2024
Leyla Bilgi
İlk defa bir tura katıldım. Öncelikle rehberimiz Atacan beye kaptanlarimiz ahmet ve güven bey e sonsuz teşekkürler sadece kaptanlık değil herkese dostane yaklaşımları gerçekten sabır işi evet belki ilk di ama inanın son olmayacak...
01.01.2024
Arzu Özay
Akademik turla 13-15 Aralık2023 günü Konya Şeb-i Aruz gezisine katıldım.Gezi son derece keyifli ve güzel geçti.Gerek programın akışı gerek kaptan şoförlerimizle yaptığımız güvenli yolculuğumuz ve gerekse rehberimiz Nalan Durmuş hanımın dolu dolu rehberliği,yolculuğumuzu çok keyifli hale getirdi Nalan Durmuş hanıma çok teşekkür ederim.Yolculuk boyu bilgiyle,tarihle,edebiyatla dolu bir yolculuk yaşadık.Anlattığı her konuyu çok boyutlu araştırmalarını o kadar akıcı bir dille anlatıyor ki kendinizi o günlerin içinde hissediyorsunuz . Teşekkür ederim Akademik Tur ekibinizle keyifli bir yolculuk yaptım.
15.12.2023
Melis Bağcı
Günübirlik Ayvalık, Cunda Adası, Şeytan Sofrası gezisine katıldık. Herşey harikaydı. Rehberimiz Ege Yüksel Kalay'a çok teşekkür ederiz. Bizi bütün gezi sırasında bilgilendirdi ve ilgiliydi. Academic Tur'a çok teşekkür ederiz. Güzel bir gün geçirdik.
11.12.2023
ismail yaman zeytinoğlu
15.11.2023 uçaklı gap turuna katıldık eşimle beraber. çok memnun kaldık.hizmet kalınan yerler gayet iyi idi.özellikle rehber selçuk bey bilgisi ve hakimiyeti ile memnunuyetimi arttıran önemli bir etken oldu
28.11.2023
Erkan Gülerman
Academic tur ile 13-16 .11. 2023 tarihinde İzmir çıkışlı Kıbrıs turuna ailecek katıldık. Kıbrıs rehberimiz Şirin hanım tur boyunca çok değerli bilgilerini aktardı. Kendisine ve Academic tur' a çok teşekkür ederiz...
20.11.2023
Ceren İpek Haznedaroğlu
16 Kasım da dünya tatlısı enerjisi hiç düşmeyen müthiş bir kadın ile Eskişehir i gezdik, şehir çok güzel evet ama bu şehri bize yaşatan kişi sevgili tur rehberimiz Özlem Yılmaz Uzun hanımefendi geziye kattığı coşku inanılmazdı.Bizlerle sürekli ilgilendi,yol boyunca harika bilgiler paylaştı, kendisiyle artık nereye gittiğimiz önemli değil düşüncesi ile ve Özlem ile eve döndük ama halen anıyoruz.emekleriniz için sonsuz teşekkürler
20.11.2023
Aytül Durukal
Van, Kars, Erzurum turuna katıldım. Bölgeye çok hakim, herşeyi detayı ile önceden düşünen, her konuda tüm katılımcılara destek olan, sabırlı rehberimiz Kemal Bey’e çok teşekkür ederim. Sayesinde bölgenin tarihi, görülecek güzel yerleri, bölgeye özel ürünleri detaylı olarak öğrenmiş olduk. Şöförümüz Fatih Bey’e de dikkati, kibarlığı ve dakikliği için ayrıca teşekkür ederim.
19.11.2023
Özlem Yeşilyurt
Akademik turla Van, Kars turuna katıldım. Rehberimiz Kemal bey ‘e tarih bilgileri , keyifli sohbeti ve programımızı iyi programlamasına, yanısıra güvenle rotalarımıza bizi ulaştıran Fatih beye cok tesekkur ederım. çok keyifli bir seyahatti. Sağlıkla ve neşeyle başka gezilerde bulaşabilmek dileğiyle.
19.11.2023
Halil Aktürk
Kesinlikle harika bir tecrübe ve çok cana yakın bir gruptu. İlk kez tura katılmış biri olarak; oldukça keyif aldım. Ayrıca çocuklu aile olarak tarafımıza gösterilen hosgoruye çok teşekkür ederim.
19.11.2023
Mehmet Boz
Mrblar..12 Kasim - 19 Kasim ucakli Balkan turunun son gunundeyiz..Havaalaninda ki Rehber Alev hanimin karsilamasiyla baslayan bu guzel turumuzun son gunu itibariyle en ufak olumsuz bir yorum yapmamizin mumkun olamayacagini soylemek isterim..Konaklama yaptigimiz otellerden ,turun duzenlemis oldugu gezi programina kadar Alev hanimin (OZELLIKLE) muthis enerjisi ve profesyenel is askiyla muthis bir turdu..Bir rehberki (Alev hanim) isini anca bu kadar sevgi ve hosgoru icinde yapabilir..Bu tatilimizin bu kadar iyi ve guzel gecmesini saglayan tum Academic Tour ailesine tesekkur ve sukranlarimi sunarim..BALKAN turuna katilmak isteyen herkese gonul rahatligiyla bu tura katilmalarini %100 tavsiye eder , oneririm...
18.11.2023
Zeynep ekinci
Merhabalar.. dubai turunda akademi tur rehberimiz Yavuz göksel bey eşliğinde gittim. Kelimelerle ifade edemem o kadar güzel anlatımlı gezmeli geçti ki tur çok beğendim çok memnun kaldım. Rehberimiz beyfendi, naif, yardımsever, kibar dolu dolu bi abi .. daha nice turlarda görüşmek üzere ✌️
18.11.2023
Pınar Albyrak
16 Kasım 2023 Uşak- Kula gezisini gurup olarak gerçekleştirdik. Çok memnun kaldık. Geziyi planlama aşamasında Ayfer Hanım ve Mert Bey’e ve çalışma arkadaşlarına , gezi sırasında ise bilgisi , zamanı verimli kullanma becerisi ve yardımseverliği dolayısyla REHBERİMİZ OĞULCAN BAKİ BEY’e veKAPTANI IZ SÜLEYMAN BEY ‘e teşekkür ederiz.
17.11.2023
Ferhat Muti
Orta Avrupa ve hemen sonrasında 10 Kasım Selanik Ata’yı anma turu,her iki turda rehberimiz Murat Gün Bey’le seyahat fırsatı bulduk.Her detayını tüm uzmanlığı ile planlamış Murat Bey.Engin donanımı,muhteşem timing’i,bir kütüphane kalitesinde kültürel ve bilimsel donanımı ile her detayını anlamanız ve anlamlandırmanız için çabalıyor.Akademik tur müşterilerini sahipsiz bırakmazken,Murat Bey’de bir ev sahibi uslubüyle ağırlıyor.Bundan sonra başka bir tur şirketi ile çalışmayı düşünmüyorum
16.11.2023
Ülkü uyan
GAP turumuz harikaydı.
14.11.2023
Duygu Ergenekon
29 Ekim İzmir çıkışlı balkanlar turuna katıldık eşimle ve çok memnun kaldık. Özellikle rehberimiz Hüsnü beye çok teşekkür ediyoruz. Anlatımı , bilgi birikimi tam anlamıyla mükemmel. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
14.11.2023
Duygu Ergenekon
29 ekim - 5 kasımda eşimle balkanlar turuna katıldık. Rehberimiz Hüsnü beyden kaldığımız otellerden kısacası herşeyden çok memnun kaldık. Özellikle rehberimiz Hüsnü beyin bilgisi ve anlatımı harika. Kesinlikle tavsiye ediyorum çok eğlenceli ve keyifliydi.
13.11.2023
İlyas Esirgenc
10.11.2030 tarihinde ,Ucakla ,Mardin ,Midyat,zerzevan kalesi turuna katıldım. Cook ama Cook menun kaldım ..Airetten;otubüs kaptanımız,mesut bey ve rehberimiz değerli ,kıymetli sayın ,Nalan Durmuş hanım,Zengın süper donanımıyla,hoşgorüsûyle,tecrübesiyle,sempatik ve güler yüzüyle, gezimizin ,en güzel katkısı oldu. Kendisine ,ve çok değerli ,sevyeli,katılımcı gezi arkadaşlarıma coook coook teşekür edrim.onlarla tekrar başka bir yolculukta buluşmak dileğiyle...
13.11.2023
İlyas Esirgenc
10.11.2030 tarihinde ,Ucakla ,Mardin ,Midyat,zerzevan kalesi turuna katıldım. Cook ama Cook menun kaldım ..Airetten;otubüs kaptanımız,mesut bey ve rehberimiz değerli ,kıymetli sayın ,Nalan Durmuş hanım,Zengın süper donanımıyla,hoşgorüsûyle,tecrübesiyle,sempatik ve güler yüzüyle, gezimizin ,en güzel katkısı oldu. Kendisine ,ve çok değerli ,sevyeli,katılımcı gezi arkadaşlarıma coook coook teşekür edrim.onlarla tekrar başka bir yolculukta buluşmak dileğiyle...
13.11.2023
Sedef örde
Çok güzel bir geziyi Ata mızı anmak gurur vericiydi akademik tur iyiki varsınız ayrıca rehberimiz murat bey Çok profesyonelce bizleri yönlendirdi hepinize çok teşekkür ediyorum
12.11.2023
Özlem Göçmen
Harika, keyifli 3 gunluk Selanik turunun sonuna geldik. Acedemic Turla ilk defa ve ilk yurtdisi deneyimim oldu. Çok pozitif enerji depolayarak donuyoruz. Tüm emeği geçenlere tesekkur ederiz.
11.11.2023
Özlem
Harika, keyifli 3 gunluk Selanik turunun sonuna geldik. Acedemic Turla ilk defa ve ilk yurtdisi deneyimim oldu. Çok pozitif enerji depolayarak donuyoruz. Tüm emeği geçenlere tesekkur ederiz.
11.11.2023
Mustafa Ünsal
Ata'yı Anma Turu'na katıldım. Tur düzenli olarak devam etti. Özellikle rehberimiz Murat Gün çok donanımlı ve planlamayı çok iyi uygulayan bir rehberi. Başka turlara katılmayı düşünebilirim.
11.11.2023
Zeynep karacalar
25 Ekim 2023 tarihi de Erzurum Kars Van turunda çok memnun kaldık. Rehberimiz Semra hanım son derece başarılıydı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bir başka turda buluşmak dileğiyle.
29.10.2023
Banu K.
Sagalassos Antik Kenti ve Salda Gölü turuna katıldım. Öncelikle rehberimiz Burak beye ve kaptanlarımız Murat beye ve Levent beye güzel ve sorunsuz gezimiz için teşekkür ederim. Rehberimizin bilgilendirmeleri ve programa hiç bir aksama yaşamadan harfiyen uyması çok güzeldi. Gezdiğimiz yerler çok güzeldi. Kaldığımız otel konumu, odaları ve açık büfe kahvaltısı açısından iyiydi. Ancak akşam set menüye içerik ve kalite açısından vasat bile denemezdi. Beş yıldızlı Barida Otele yakışmayacak kadar kötü bir akşam yemeğiydi.
26.10.2023
Ayşen önal
Academic turla güney Fransa,İtalya,İsviçre turuna katıldık çok güzel bir tur rehberimiz Şinasi beyin şehirler hakkındaki yönlendirmeleri her adımda bizimle olması mükemmeldi Kendisine ve Academic tura bir kere daha teşekkür ediyoruz
24.10.2023
FADİME PINAR
GÜNÜBİRLİK AYVALIK-CUNDA ve ŞEYTAN SOFRASI ÇOK GÜZELDİ REHBERİMİZ ATACAN BEY ADI GİBİ CANA YAKINDI,ÇOK İLGİLİYDİ.ESPRİLİ ANLATIMIYLA HEM BİLGİLENDİRDİ HEM EĞLENDİRDİ.TÜM EKİBİN EMİĞİNE SAĞLIK.
23.10.2023
Sevim Boztaş
19-22 Ekim tarhlerinde yapmış olduğumuz batı Karadeniz turundan yine mutlu olarak dönüyoruz.Gerek tur programı,gerek konaklanan oteller son derece iyiydi.Şöförlerimiz son derece güvenli bir yolculuk yapmamızı sağladılar.Donanımı,tecrübesi ,iletişim başarısı ve sabrı ile bu gezimizin en önemli kişilerinden biri olan rehberimiz Nesime Erdoğmuş’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.Bir ay arayla yapmış olduğumuz doğu ve batı Karadeniz turlarından memnun olduğumuz için gelecek turlarda da Academic Tourla yolumuza devam edeceğiz.Tüm emeği geçenlere teşekkürler.
23.10.2023
Hasan Cangi
21-22 Ekim tarihinde Academic turla Afrodsias ,Hierapolis gezisini üstat rehberimiz Yücel beyle bilgilerinin doyumu hazıyla tamamladık.Çok muhteşem ve doyurucu bir geziydi.Kaptanımız Turan beyin çok düzgün olarak gezimizde bizleri her noktaya ulaştırdığı, değerli Yücel beyefendiye çok çok teşekkürler.Onlarla tekrar başka bir yolculukta buluşmak dileğiyle…
22.10.2023
Şermin Bağcı
Balkan turuna katıldık. Çok memnun kaldık.Otobusten şoförümüz den kaldığımız otellerden her şeyden çok memnun kaldık.Özellikle rehberimiz Alev Taymaz hanım engin bilgisiyle tecrübesiyle ve cana yakınlığı ile gönüllerimizi fethetti.insallah bir dahaki turlarda buluşmak dileğiyle
16.10.2023
Mustafa Özcan
12.Ekim.2023 İzmir çıkışlı Trakya turuna eşim ile katıldık. Kaptanımız Birol bey ve rehberimiz Ege kardeşimize keyifli bir haftasonu geçirmemize yaptıkları katkıdan dolayı çok teşekkür ederiz.
16.10.2023
Aykut Serinoğlu
11-14 Ekim GAP turuna eşimle beraber çıktık. Çok memnun kaldığımız, keyifli bir tur oldu. Tur planı, uğrak yerleri, zaman planlaması süperdi. Rehberimiz Selçuk Erduran’a ayrıca teşekkür etmek isterim. Ekibin nabzını çok iyi kontrol etti. Anlatımı, bilgisi, yaklaşımları ve efendiliği, sohbeti ile bizlerin gönlünü fethetti.
14.10.2023
Hasan Cangi
Academic Turla Assos, Gökçeada, Bozcaada gezisini çok değerli, bilgili Basri Karabudak bey ve kaptanımız Kaya beyle gezimizi doyasıya yaşayarak tamamladık.Çanakkale’nin empati dolu anlayışlı halkı ve sokak aralarındaki barlar, dükkanlar ve kordondaki canlı yaşam beni cezbetti. Çanakkale’nin tarihi dokusuda tamamen apayrı bir zenginlik.Bize sunulan doyurucu hizmet için teşekkürler Academic tur.
10.10.2023
Öznur Söylemezli
5-8 ekim uçaklı GAP turunuzla seyahat ettik. Tur rehberimiz Harun Şimşek beyin öncülüğünde 4 günün nasıl geçtiğini anlamadık. Rehberimiz profesyonel bilgisi birikimi ve yaklaşım tarzı bizi çok memnun etti. Herşey için çok teşekkür ediyorum.
08.10.2023
Betül Küçükali
GAP turundan çok memnun kaldık ..Hem eğlendik hem gezdik .Rehberimiz Harun beyin emeğine ,bilgisine ve ilgisine çok teşekkür ederiz..Harun beyle yola devam ...
08.10.2023
Fatoş Bozkurt
Çok güzel keyifli ve kültürel bir tur oldu. Rehberimiz sayın kemal şendikici ve gezi arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz
08.10.2023
Esin Cubukcu
29 Eylülde büyük Balkan turuna katıldım. Çok başarılı zevkli bir tur oldu. En kısa zamanda başka bir tura katılmak için sabırsızlanıyorum. Rehberimiz Selçuk bey çok donanımlı ve işini zevkle yapıyor, dolayısıyla tura katılanları mutlu ediyor. Herkese tavsiye ediyorum.
08.10.2023
Mehmet Özdoğan
27 Eylül/1 Ekim 2023 tarihleri arasında Academic Tour'la Galatya Turu'na katıldık. Kaptanlarımız Mustafa Bey ve Tahsin Bey'di. O kadar güzel sürüşleri vardı ki, gittiğinizi farkedemiyordunuz. Son derece saygılı ve naziktiler. Gelelim rehberimize. Nalan Hanım tur boyunca bizi o kadar bilgilendir ki, turun bitmesini istemedik. Büyüleyici bir anlatımı vardı. Anlatırken bizi "Zaman Yolculuğu'na" çıkarıyordu. Arkeolojik bilgiler dışında, güncel bilgiler de veriyordu şehirlerle ilgili. AMASYA, TOKAT ve özellikle ÇORUM, ANKARA. Zengin bir coğrafyada olmanın mutluluğunu yaşadık. Bu noktada Academic Tour'un sahibi Sayın Ayfer Olman ve ofiste çalışan tüm arkadaşlar bu büyük başarının mimarıydılar. Onları ayakta alkışlıyorum. Evime döner dönmez, tüm bu yaşadıklarımı videoya alarak Galatya Turu'nu ölümsüzleştirmek istedim. İyi ki ACADEMİC TOUR var. Sağlıkla nice turlarınız olsun. Aygün ve Mehmet Özdoğan
04.10.2023
Hasan Akcin
Karadeniz turumuz yorucu ve guzeldi. Rehberimiz Harun beye harika gezisi içi teşekkürler
02.10.2023
Canan Yiğit
29 Eylül 1 ekim kapadokya turuna katıldık. Rehberimiz Derya hanım ve kaptanımız Mustafa bey sayesinde çok memnun kaldığımız bir tatil geçirdik.Herşeyiyle Kapadokyayı yaşadık.Ilk Academic tour deneyimimiz çok güzel geçti.
01.10.2023
Seher Bostancı
Acedemic tur ile 29 Eylül 1 Ekim uçaklı Batum Turunda rehberimiz Özlem Yılmaz Uzun a çok teşekkür ediyorum tur boyunca çok ilgili ve güleryüzlüydü. Gezdiğimiz her yerde bizi sıkmadan bilgilendirdi. Turumuz çok eğlenceli ve güzel geçti. Ayrıca kaptanımız Özgür beye de teşekkür ediyorum. Tur güzergahı, etkinlikler ve konaklamadan da genel olarak memnun kaldım.
01.10.2023
Zeynep Daylan
15 Eylül 22 Eylül Karadeniz turundan eşim ve ben çok memnun kaldık. Rehberimiz Nesime hanım fevkalade ev sahipliği yaptı, kendisi harika bir insan. Kibar, nazik, bilgili neşeli.... Kaptanlarımız Mustafa bey ve Tahsin bey oldukça rahat, güvenli yolculuk yapmamızı sağladılar. Emeği geçen herkeze teşekkürler. Bidahaki turda yine Akademi yi ve Nesime hanımı tercih edeceğiz.
29.09.2023
ÜNSAL AİLESİ
15-22 EYLÜL otobüslü Özel Karadeniz turunuza katıldık. Rehberimiz Nesime Hanım gideceğimiz her nokta ile ilgili önceden verdiği ayrıntılı bilgiler , nazikliği , bilgisi ,sorulan sorulara verdiği cevaplar ile mesleğini severek yaptığını gösteren profesyonel bir rehberdi. Ayrıca dikkatli ,sıcakkanlı kaptanlarımız Mustafa Bey ve Tahsin Bey e çok teşekkür ederiz. Çok keyifli bir tur oldu bizim için, farklı tur programlarında tekrar görüşmek üzere Academic Tur..
27.09.2023
Nilufer Canbulat
22_24 eylul uçakla batum ve karadeniz turundan çok memnun kaldık.Rehberimiz Özlem Uzun Yılmaz ^in ilgisi,bilgisi gerçekten takdiri hakkediyor.Academik tura,ozlem hanıma ve kaptanımız mehmet beye çok teşekkür ederiz...
25.09.2023
Osman çınaroğlu
Rehberimiz Selçuk erduran ve kaptanlarımız Tahsin ve ümit beye bizleri sagalasos turunda çok iyi ağırladıkları için çok teşekkürler ederiz ve academic tur kalitesini herkse tavsiye ederiz.
24.09.2023
İlhami ÇIRPANLI
15-23 Eylül 2023 tarihleri arasında otobüsle büyük Balkan turuna katıldık.Tur çok bilgilendirici ve zevkli geçti,dokuz balkan ülkesindeki tüm görülmesi gereken yerleri gördük.Konaklama faaliyetleri, bulunulan şehirlerdeki imkanlara göre iyi seviyede idi,sıkıntı yaşamadık. Tur rehberimiz sayın Hüsnü EROĞLU;efendi,disiplinli ve esprili kişiliği,bilgisi,konuya hakimiyeti ve anlatım tarzı ile takdire şayandır. Ayrıca otobüs kaptanlarımız sayın Güray DEMİRKIRAN,sayın Orhan KIRMIZI güvenilir,saygılı, çalışkan temiz,titiz ve usta kaptanlardır,en ufak bir sorun yaşamadan turu tamamlamamızı sağladılar.Rehberimiz ve kaptanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.Biz aile olarak çok memnun kaldık. Teşekkürler Akademik Tur... İlhami ÇIRPANLI(ilhamicirpanli@gmail.com)
24.09.2023
Öznur küçükçoban
İstanbul kültür turu için hanife beltan hanımefendiye teşekkürler ederiz başarılar
24.09.2023
Banu K.
19 Eylül Olympos Suluada Tahtalı gezisine katıldım. Rehberimiz Harun beye, kaptanlarımız Bülent beye ve Vildan hanıma, tura katılanlara ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Çok keyif aldığım güzel bir geziydi. Herhangi bir sorun yaşamadım. Başka gezilerde tekrar görüşmek üzere...
24.09.2023
Burçin Balkanlı
Rehberimiz Selçuk Erduranla 17-22 eylül ucaklı Karadeniz turundan çok memnun kaldık.
22.09.2023
Handan Arda
Eşimle birlikte 3 eylülde başlayan İspanya turuna katıldık.Bir tur şirketi ile ilk turumuzdu.Kendi planlamamızla gezmenin daha iyi olduğunu düşünüyorduk bu tura katılana dek.Ama Akademi tur ve rehberimiz Şebnem hanım bu düşüncemizi değiştirdi.Çok verimli ve bilgilendirici bir tur oldu.Akademi tur ve Şebnem hanımla başka yurtdışı turlara da katılmak isteriz.
18.09.2023
Serdar SALMAN
Rehberimiz Hanife hanım ve şöförler murat ve levent beylere sıcakkanlı davranışları için teşekkür ederim.pişman olmayacağınız ve maksimum verimi bulabileceğiniz tur.Teşekkürler Akademic Tour.
17.09.2023
Burak Örenli
12-17 Eylül Karadeniz programınız rehberimiz Hanife hanımla harika geçti kültürel birikimi ile gezide fark yarattı ve kaptanlarımız Levent ve Murat kaptan sohbetleri ve profesyonellikleri ile çok başarılılardı.ilk turumuzda çok güzel deneyim yaşattıkları için Hanife hanım ve academi ailesine teşekkürler
17.09.2023
ELİF AKBAYRAM
8 - 10 Eylül Yedigöller- Sapanca -Abant turuna katıldık. Rehberimiz Yasemin Pınar Hanım, bölgeye ve grubuna hakim ayrıca anlayışlı ve güler yüzlüydü. Otelimiz son derece temiz şu ana kadar kaldığım en güzel tur oteliydi. Kaptanlarımıza da anlayış ve sabırları için ayrıca teşekkür ediyorum. Güzel bir ekiple güzel bir gezi.
13.09.2023
Selma TUNCA
9-10 Eylül 2023 tarihinde Bozcaada-Çanakkale Şehitlikleri Turu'na katıldım , herşey mükemmeldi. Kaptanımız ve Rehberlerimiz Ege TALAY Bey ve Çanakkale'den bize eşlik eden Kevser YAVUZ Hanım , profesyonel, mesleğine aşık, donanaımlı, istekli ve şevkli, olumlu yönde motve eden,mütevazi, yardımseverve çözüm odaklılardı.Herşeyden çok memnun kaldım.İlk kez bir tur deneyimim olmasına rağmen, dahil olduğum tur grubumda uyumlu ve ilgili bilgili insanlardan oluşuyordu, hiç zorluk çekmedim. Teşekkürler Aademic Tour, yine yeni yeniden hep seninle mükemmel turlara inşallah....
12.09.2023
Pınar topbaşoğlu
8 Eylül Yedigöller turuna eşimle katıldık.rehperimiz yasemin hanım tur başlamadan önce gerekli tüm bilgilendirmeleri yaptı ve kaptanlarımız gerçekten mükemmeldi.güleryüzlü ve samimi davranmaları çok hoşdu.ilk tur deneyimimiz di ve Acemedi turla nice güzel turlaraa❤️
10.09.2023
Senem Fırtına
27 Ağustos 3 Eylül arası Arzu hanım rehberliğinde uçaklı büyük Balkan turuna katıldım. Başta rehberimiz Arzu hanımın bilgisi anlatımı ve anlayışı ve sonrasında bizlere olan yardımları sayesinde gitmeden bölgenin tarihinden sosyolojik ve kültürel yapısına nereden ne alınır nereye gidilir her şeyine varana kadar bilgi sahibi olup ayak bastık. Ekiple uyumu nefisti. Tüm ekip olumsuzluklara rağmen eğlenmesini bilen olgun eğitimli insanlardan oluşuyordu şansımıza. Herkes öyle iyi niyetli öyle anlayışlıydı ki katıldığım en güzel turdu. Oteller temiz kahvaltılar nefisti. Yolculuk gerek bilgi dolu gerekse eğlenceli bir şekilde geçti. Hepimiz koca bir aile olarak ayrıldık. Akademik tur her tür problemde bizimle oldu sonsuz teşekkürler
10.09.2023
Hülya Kaya
31 Ağustos-7 Eylül arasındaki katılım sağladığımız Balkan turundan çok mutlu ayrıldık.Çok güzel yerler gördük,otellerin kalitesi oldukça yüksekti.Siz yöneticiler ve başta rehberimiz Gökhan Dağlı ya çok teşşekür ediyoruz.İleride tekrar güzel gezi planlarınızda buluşmak üzere.
10.09.2023
Ferhan Demirel
14-21 Ağustos tarihindeki İtalya turuna katıldık. Uzun ve yorucu bir tür olmasına rağmen oldukça güzel geçti. Rehberiniz Esra hanıma özellikle teşekkür ederiz. Tür boyunca konusuna hakim olması , oluşan ufak bazı sorunları gidermedeki çabası ve yaklaşımı değerli idi. Tur süresince kalınan oteller Pisa hariç güzeldi. Ancak Pisa daki otel tur grubunun ve Tur şirketinin kalitesine uygun bir otel değil idi. Odalarda buzdolabı olmaması, sabah kahvaltısında otel çalışanlarının tavrı ve yaklaşımı hiç hoş değildi. Belirttiğim otel dışında sıkıntısı olmayan güzel ve dolu dolu gezilen bir tur oldu. Başka bir turda görüşmek dileğiyle rehberimiz Esra hanıma ve Academic Tura teşekkür ederim.
01.09.2023
Mustafa Tokoğlu
25 Ağustosta Erdek. Avşa ve cunda adası turuna katıldım. Kaptan ve Rehber Açelya hanıma teşekkür ederim. Bandırmada otelde kaldık. Otel ve yemekleri çok güzeldi. Çok memnun kaldım. Teşekkürler.
30.08.2023
Hatice Pınar Özçolak
20-27 Agustos Otobüs ile Karadeniz turundan gercekten cokkk memnun kaldım.Şöforlerimiz Kaya bey ve Aytekin bey gerçekten çok başarılı.. Rehberimiz Atacan bey,gercekten mükemmel bir rehber.Gidecegimiz yerlere gitmeden önce,orada bizi bilgilendirdi.Gercekten mesleğinde profesyonel bir rehber.Hayatimda gördüğüm en başarılı rehber..Gezinin bitmesini istemedim.Su gibi geçti...Balkan turuna katılmak istiyorum.Ama Atacan beyin olmasını şart koşacağım.Anlattigi hikayeler,bilgiler süperdi.Ayrica kendisi,canayakın,mütevazi çok değerli biri.
27.08.2023
Kübra ganimet Gençay
Acedemic tour ile Karadeniz turuna katıldığımız için çok memnunum özellikle rehberimiz Atacan beye çok teşekkür ederiz bilgili güleryüzlü ve sabrıyla bizleri çok memnun etti birde kaptanımız Aytekin beye çok teşekkür ederiz iyiki acedemic tour tercih etmişiz kesinlikle mutlaka deneyimlenmeli.
27.08.2023
Uğur AKIMCILAR
18/25 Ağustos 2023 tarihli Karadeniz Turuna eşimle birlikte katılım. Ilk deneyimimiz. Biraz yorulduk ama gördüğümüz yerler çok güzeldi. Rehberimiz, Çok Değerli Gökçe Güçlü ve kaptanlarımız çok deneyimli oldukları kuşkusuz Armağan bey ve Cengiz bey öncelikle hepsine çok teşekkür ederim. Gökçe Hanım konusunda liyakatlı, bilgili ve çok sabırlı 40 kişiyi bir arada tutmak kolay değil. 8 gün boyunca inanılmaz enerjik, disiplinli ve gerçek bir öğretmen teşekkür ederim. Kaptanlarımızda deneyimli, güleryüzlü ve onlardan çok sabırlıydı. Kazasız belasız risksiz 4 bin km.üzerinde yol yaptılar bizleri aldık ları gibi bıraktılar onlara da kocaman teşekkür ederim. Gelelim gezi programı ve lokasyon lara biraz sıkıştırılmış bir program olsada gördüğümüz yerleri belki bir daha görmek şansımızı olmayacak. Oteller iyi sms yayla tesisleri biraz bakımsız. Yemekler bazen damak tadımıza uygun değildi. Sıkıştırılmış bir program olduğu için indi/bindim fazlaydı. Otobüsün gidemediği yerlere minübüslerle ulaşım sağlandı. Sıcağı soğuğu ve yağmuru bir arada gördük. Kıyafet seçimine dikkat.. Rahat ayakkabı terçih edin.Yağmurluk alınması önemli. Birçok yerde durulduğu için alışveriş fazla oluyor. Boş çanta/bağul alınması gerekiyor. Rehberimiz Gökçe Hm.. inanılmaz enerjik dolu, bilgili ve en önemlisi disiplinli. 05.45 :) onun için çok önemli. Inşallah Academic Tour ekibiyle başka seyehatlerde karşılaşırız. Emeği geçen herkese tşk.ederim.
26.08.2023
idil gönen
11-20 ağustos tarihleri arasindaki katıldığımız karadeniz turunda rehberimiz Atacan Bey cok ilgiliydi ara ara espriler yapti gittiğimiz yerler hakkındaki açıklamaları da çok güzel ve anlaşılırdı. Kaptanlarımız Kazım ve Talip Bey de çok ilgililerdi. Oteller genel olarak güzeldi ama bazı otellerde klima ve buzdolabı yoktu yaz olduğu için bunun eksikliğini çektik. Yemekler de öğle yemeklerini dışarda yedik ve tercih edilen yerler güzeldi. Otel yemekleri genelde aynı şeylerdi onlar da idare ederdi. Gayet güzel bi geziydi. Rehberimiz Atacan Beye ve kaptanlarımız Kazım ve Talip Beye ilgileri için teşekkürler
18.08.2023
Yasemin _Hakan Gümüştaş
14_16 temmuz 2023 tarihinde Kapadokya turu yaptık.Rehberimiz Ragıp Aktin ve şoförümüz Mustafa Bey idi.Ragip Bey'in güleryüzü,anlayışı,bıkmadan sorularımıza yanıt vermesi,yardimseverligi;Mustafa Bey'in tecrübesi,temkinli olması ile güvenli, eğlenceli ,keyifli bir tur yaptık.Ragip ve Mustafa Bey'e sonsuz teşekkürler. Bu bizim Akademik ile 6.turumuz oluyor yeni turlarda buluşmak dileğiyle......
16.08.2023
Uyar ailesi
4 ağustos İzmir çıkışlı Balkanlar turuna iki ayrı aile olarak katıldık.Gezi programı doyurucuydu. Ufak tefek bazı olumsuzluklar otel kaynaklı olsada yüzde yüz memnuniyet zaten imkansızdır Academic tur bu anlamda başarılıydı.Bir konuyada değinmeden geçmek bazı kişilere haksızlık olur rehberiniz Yücel bey adeta avcunun içi gibi Balkanları biliyordu.Kültürlü, Donanımlı espirutuel bir rehberle gezmek çok keyifliydi kendisine teşekkür ederiz. Kaptanlar ise Mustafa ve Temel kaptanlar gayet nazik ve ilgiliydiler.Dostlarimiza tavsiye edeceğimiz bir tur şirketi Olacaksa o Academic olacaktır.
13.08.2023
Emine Kurt
02/10 Ağustos tarihinde otobüsle Balkan turuna katıldık. Muhteşem bir geziydi.Herkese tavsiye ederim.Kaptanlarımız Şenol ve Seyit kaptana bizi güvenle götürüp getirdikleri,bize katlandikları için teşekkür ederiz. Şenol kaptan Balkanlardaki tüm yollara hakimdi .Rehberimiz Hüsnü bey,derin bilgisi,muhteşem anlatımıyla gezimize renk kattı.Her konuda bize çok yardımcı oldu.Tekrar görüşmek üzere...
11.08.2023
Gözde Kabak
Öncelikle her şey için teşekkür ediyorum rehberimiz Büşra hanıma , şoför beylere güzel bi tatil deneyimi yaşadık yalnız çoğu şey ekstraya giriyor o biraz azaltılsa daha iyi olur onun dışında keyifli bi gezi oldu emeğinize sağlık :)
06.08.2023
DERYA KOLCULAR
Olimpos suluada turunu rehberimiz Büşra hanımla gerçekleştirdik. Organizasyon muhteşemdi tek kötü olan Antalya nemi e oda okadar olucak. Teşekkürler
06.08.2023
Selçuk Özdemir
Öncelikle bu büyük devasa turda rehberimiz Gökçe hanım ile Kaptanlarımız Armağan ve Cengiz beye sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Çok zorlu parkurların olduğu büyük Karadeniz turunda Rehberimiz Gökçe hanım turun en başından en sonuna kadar şehir şehir İlçe ilçe köy köy aralarda önemli tarihi, doğal görülmesi izah edilmesi anlaşılması gerekli yeni yada eski her olguyu gecenin geç saatleri sabahın ilk ışıkları ile atlamadan anlatarak bizleri bilgilendirdi bitip tükenmek bilmeyen bir enerji. hayatımda ilk defa böyle bir yoğun tempolu işte böyle güçlü bilgili saygılı sevgili anlayışlı, yerine göre grubu toparlayan, kontrol altına alan, grubun enerjisi düştüğünde yeniden bizi canlandırması, bazen katılımcıların yorgunluktan dolayı oluşan tavırlarını sevecenlikle güzelliğe dönüştürmesi, bazı yerleri bazı şeyleri atla hayır herseyi bilimsel olarak anlat göster böyle bir rehber böyle bir insan görmedim ailemle katıldığım bu turda hepimiz daha yazamadığım bir çok fedakarlık için Başta Gökçe hanım ile Armağan ve Cengiz Kaptana saygılarımı sunuyorum. Iyiki sizin gibi mesleğini mükemmel yapan birilerini tanıdım, iyiki varsınız. Benim ve ailemin Son Derece Samimi duygu ve düşüncelerini ARZ Ediyorum Size..Ben bu satırları yazarken onlar tekrar bugün yeni tura gidecekler bur gün ara ile kolaylıklar diliyorum. Yeni insanlara mutluluk aşılayacaklar.
06.08.2023
Tuğçe Şirin Korucu
Rehberimiz Ammar bey'in grubu yönetim tarzı,sorunlara pratik çözümler bulması,kimseyi üzmeden/kırmadan candan/samimi yaklaşımı, üslubu ve kültürel bilgi birikimi/aktarımı yapılması gerekenin çok üstündeydi.Bir daha sizle tura katılırsak rehber kaynaklı olur.Şoförümüz Nafi bey sayesinde de güvenilir ve huzurlu bir yolculuk geçirdik.Gezi çok keyifliydi.Yine katılmak isterim.Sevgiler...
06.08.2023
Figen Feriha Akman
Academic Tur'a ve ondan da önce tüm gezi boyunca tüm içtenliği ve yardimseverliği ile bize Balkanlari gezdiren Ammar bey ve kaptanimiza teşekkür ederim.Çok güzel bir Balkan gezisi yapmamiza neden oldu Ammar bey:)))
06.08.2023
Türkan mutlu yar
Academic tour la balkan turuna gittik .Gayet güzel bir turdu ammar bey ve Nafi hoca kaptanımızdan çok memnun kaldım rehberimiz olan aksilikleri elinden geldiği kadar minimuma indirmeye çalıştı kendilerine teşekkür ederiz.
05.08.2023
İlhan sağlam
20 temmuz da balkan turuna katıldım. Çok güzel geçti. Özellikle rehberimiz Alev hanım çok donanımlı ve bizlerle çok yakından ilgilendi. . Sorun sıfıra yakındı. Alev hanımave academik tura teşekkürker. Bu arada 3 eylüldede karadeniz turuna gidiyorum.iyi bir tur olacağına inanıyorum. Sevgiler
05.08.2023
Gözde Cinoğlu
Merhaba academic tour ile 2. Gezi turum farklı şirketler ile farklı tur programlarına katıldım Utku şahin beyin rehberliğinde selimiye ve bozburun turuna katıldım. Cok memnun kaldık rehberimizden. Ancak planlamada bir değişlik yapılabilinir önerisi ile sizlere gelmek isterim marmariste sıcakta 2 saat bir gezme fırsatı için hiç verimli değil bir de bu yıl sıcakları göz önüne aldığımızda marmaris turu akşam sakinliğine bırakılabilinir. Ayrıca dönüş yolculugunda aydın çinedeki yemek tesisinizi değiştirmenizi önerirşm çöp şişleri cok sert ve köfteleri sinir dolu cok keyifli bir yemem yediğinizi düşünmüyorum tesisi gezen misafirlerinizin . Tekrar başka bir turda görüşmek dileği ile. Sağlıkla ve sevgiyle kalın
01.08.2023
Bülent demirbaş
16 temmuz İzmir çıkışlı Balkan turuna eşimle katildik,rehberimiz tuna hanımın muhteşem enerjisi,bilgisi,şiir gibi anlatımlarıyla harikulade hiç bitmesini istemediğimiz günler geçirdik.herkese tavsiye ederim.bundan sonraki tercihim academic tur olacak.ilgi ve alaka larindan dolayı herşey için teşekkürler.
01.08.2023
Serpin kintas
21,29 Temmuz tarihlerinde katilmis oldugum balkan gezisinde,ustun bilgi,donanım ve ozellikle sınır geçiş lerindeki basarili performansi nedeniyle rehberimiz Husnu beye cok tesekkur ederim.Ayrica Tulin hanim ve otobus kaptanlarimiza da tesekkurler.
30.07.2023
Öznur Altan
25 Temmuz 2023 tarihli otobüsle Karadeniz turuna eşim ve akrabalarımız ile birlikte katıldık çok güzel bir o kadar da yorucu bir geziydi çok güzel anılarımız oldu Rehberimiz Hanife hanım ve kaptanlarımızdan çok memnun kaldık herkesi memnun etmek için özveriyle çalışıyorlar hepsine çok teşekkür ederiz yeni turlarda görüşmek dileğiyle
30.07.2023
Mustafa ACAR
Son Batı Karadeniz gezisi dahil tüm ACADEMİ Tour larından gerçekten yürekten yazıyorum hoş ve güzel anılarla ayrıldık kutluyorum tebrikler başarılarınızdan gurur duyuyoruz tüm personele sonsuz teşekkürler ve iyi ki varsınız
23.07.2023
Özgür Yumurtacı
Merhaba, 14 Temmuz 2023 kalkışlı "Boydan Boya Balkan Ülkeleri" turunuza katıldım. Herşey çok keyifliydi. Rehberimiz Yücel Bey' e ayrı parantez açmak gerekir. Çok üst seviye bir rehberiniz var. Bilgisi ile, hitap gücü ile, iletişim becerisi ile, ilgisi ile, güler yüzü ile çok fark yaratıyordu. Geziyi de bu özellikleri ile çok keyifli bir hale getirdi. Teşekkürler,
23.07.2023
Damla y
6 gün 5 gece uçaklı Karadeniz turunun son gününden bildiriyorum: çok akeyifliydiii✌
19.07.2023
Hüseyin Arslan
Rehberiniz Utku Yılmaz Bey’den gezimiz boyunca çok memnun kaldık. Neşeli, pozitif ve motive yapısı ile çok keyifli bir hafta geçirdik. Ekip yönetimi konusunda da oldukça başarılıydı. Kendisine ve sizlere ayrıca çok çok teşekkür ederiz.
19.07.2023
Enes Y.
Rehberimiz Utku Bey’e çok teşekkür ederiz. Kendisinin liderliğinde mükemmel bir Karadeniz gezisi oldu. Utku Bey’in rehberliğinde olacak tüm turlara katılmayı planlıyoruz.
19.07.2023
Şule Gök
İzmir'den uçakli 14- 16 Temmuz Kapodokya turumuz mükemmeldi. Rehberimiz Ragıp Aktan, bilgisi, tatli hikaye anlatışı, neşesi, sevgi dolu yaklasimi ve nezaketiyle gönlümüze taht kurdu. Kaptanımız Mustafa Bey de güler yüzü ve kibarligi ile bizi gezi boyunca rahat tuttu. Çok teşekkür ederiz. gönlümüzde taht kurdu.
18.07.2023
Özcan Canan BİRŞEN
7 temmuz otobüsle büyük balkan turuna tavsiye üzerine Ankara dan gelip katıldık.genel anlamda güzel ve doyurucu bir geziydi.Özellikle Rehber Hüsnü bey çok başarılıydı.bilgisi davranışı özellikle sınır geçişlerindeki özverili çalışması çok iyiydi. tabiiki yorucu ve uzun geziydi .yani çok memnun kaldık . Başta Rehberimiz olmak üzere tüm academik tura teşekür ederiz .
17.07.2023
TÜLAY ÖZDEMİR
1-5 Temmuz çıkışlı Olympos-Adrasan turuna katıldım. Can Erdost rehberimizden çok memnun kaldık. Samimi, sıcakkanlı, düşünceli oluşu ve zaman yönetimi, mesleki donanımı ile turumuz boyunca çok çok güzel zaman geçirdik. Kendisine, emeğine çok çok teşekkür ederim. Ayrıca şoför beylerden de çok memnun aldık, can güveliğimizi gözeterek güler yüzlü oluşlarından dolayı emeklerine çok çok teşekkür ederiz. Bu sayede size de teşekkürlerimi sunarım. Başka turlarda görüşmek ümidiyle :)
17.07.2023
Nuray Baylar
Aydın'dan 6 arkadaşımla 10 Temmuz'da 5 gece 6 gündüz konaklamalı Karadeniz -Batum turuna katıldık.Turdaki programın hepsi uygulandı.Rehberimiz Harun bey'in beyfendiliği ,anlayışlı olması, nazik ve kibar olması,gruptaki birlik beraberlikği sağlaması bizi çok memnun etti.Kendisi alanında çok başarılı ve uzman.Ayrıca tarhi bilgileri ,akıcı ve anlaşılır konuşması bilgi edinmemize çok katkı sağladı.Kaptanımız Osman beyin de yöre hakkında yeri geldikçe açıklama yapması,bizlerle güzel iletişim kurması,bölgeyi çok iyi tanıması da ziyadesiyle bizler çok memnun etti.Turları incelerken kaliteli ve güvenilir olmasına çok dikkat ettik ve Academik turun bize uygun olduğunu gördük.Gezimiz fevkalade eğlenceli ve güzel geçti.Başka turlarda da secimimizi yine Academic turla yapmaya karar verdik.Her şey için teşekkürler.
16.07.2023
Sevinç GÜRKAN
04-13 Temmuz Balkan turunuza katıldım..Rehberimiz MURAT GÜN beyin inanılmaz anlatımları ile çok keyifli bir tur geçirdik.Rehberimiz gerçekten mükemmeldi
13.07.2023
Cem
4-9 Temmuz tarihlerinde Bulgaristan-Romanya turuna katıldım. Çok memnun kaldım. Otellerde çok iyiydi. Rehberimiz Şerif Ersin Bey müthiş bir bilgiye sahip. Gezdiğimiz yerlerle ilgili verdiği bilgilerin bizlere çok katkısı olduğunu düşünüyorum. Kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca Academic tour personeli ve otobüs şoförlerinede teşekkürler. 11.07.2023
11.07.2023
Özşen coşkun
30 haziran balkan turuna katıldım. Rehberimiz esra hanım ın ilgisi ve anlatımıyla cok güzel günler geçirdik.program ve oteller çok iyiydi.ESRA hanım a ve academic tura teşekkür ederim.
09.07.2023
Özşen coşkun
30 haziran balkan turuna katıldım. Hersey çok güzeldi. Başta rehberimiz ESRA Hanım a ve academic tura teşekkür ederim.
09.07.2023
Merve Tan
Karadeniz turunda bize eşlik eden tur rehberimiz Harun Şimşek sayesinde harika vakit geçirdik .Kendisine tekrar buradan teşekkür ederek yeni turlarda da Harın Bey in de olduğu Academic Tur çatısı altında olmak isterim.Bu harika gezi için hem Tur şirketine hem de rehberimiz Harun Şimşek e tekrardan teşekkürler, selamlar
07.07.2023
Üzeyir Uçak
Haz'23 Karadeniz gezisinde muhteşem rehber Nurettin Hoca ile harika ve super bir turda beraber olduğumdan dolayı çok mutluyum.Her şey mükemmeldi. Tşk.ler
07.07.2023
Soner Oflaz
Karadeniz Turumuz harika geçti enerjik ve eğlenceliydi . Turda ki arkadaşlarımıza ve Rehberimiz Harun a çok teşekkürler.. Tekrar en kısa sürede Yeniden bir Karadeniz turuna katılmak istiyoruz..
07.07.2023
Özge Yıldırım
rehberimiz Harun Şimşek eşliğinde harika bir karadeniz turu gerçekleştirdik çok eğlendik böyle bir rehberle çalışmak ayrıcalık gerçekten. yeni turlarımıza da bu rehberle katılmak isteriz.
07.07.2023
Mert
Turunuz yurt içi turlarında çok iyi. Karadeniz turunuza katıldım. Rehberiniz Harun bey gayet başarılı çok ilgili mükemmel bir rehber. Harun beyin rehberliğinden çok memnun kaldık, harun beyle yeni turlara katılmayı çok isteriz.
07.07.2023
Serkan güngüler
23 haziran çıkışlı Karadeniz turuna eşimle katıldık her şey için teşekkürler rehberimiz gökçe hanım ve kaptanlarımız ayrıca teşekkürü hak ediyorlar TEBRİKLER
06.07.2023
Gürsel Evin
30.06-05.07/2023 tarihli uçakla Karadeniz Yaylaları ve Batum turuna katıldık.Rehberimiz Utku Bey ve katılımcı arkadaşlarla çok keyifli bir tur yaşadık.Utku Bey’in tanıtımları ve bilgilendirmeleriyle çok şeyler öğrendik.Utku Bey’e ve katılımcı arkadaşlara çok teşekkür ederiz.Bu turu herkese tavsiye ederiz.
06.07.2023
Berna Sarıgül
27-30 Haziran tarihlerinde Trakya turunu katıldık. Şimdiye kadar ki gittiğimiz en iyi tur ekibiydi. Özellikle rehberimiz Simay hanım ;) çok bilgili çok ilgili, ilk defa bir turda anlatılanların hemen hepsi aklımızda kaldı, bundan sonraki tüm turlarda tekrar karşılaşırız umarım. Kaldığımız otel içinde ayrıca teşekkürler, temiz güzel bir oda ve ilgili personeller.
06.07.2023
Burçin Öner
27 haziran -02 temmuz Bulgaristan -Romanya turunuza katıldık.Memnun kaldık fakat sadece Bükreş te kaldığımız otel çok kötüydü.Otel kalitelerini tekrar gözden geçirmelisiniz.Rehberimiz Yücel Bey’in harika anlatımları ile bize güzel bir gezi oldu.Teşekkürler
02.07.2023
Merve Ören
Nurettin Hoca ile mükemmel bir Karadeniz macerası yaşadık. Doğanın tadına doya doya vardık. Hiç bitmeyen enerjisi ile gezimizin fırtına gibi geçmesini sağlayan Nurettin Hocammm iyi ki varsınız. Sizinle tekrar Karadeniz turunu iple çekiyoruz şimdiden
02.07.2023
Filiz Sepetoğlu
İyi Bayramlar olsun, katıldığım her geziden çok memnun kaldım, teşekkürler.
01.07.2023
İffet Erkan
8 11 haziran Trakya turunda Simay hanım ve akademik tura çok teşekkürler her zamanki gibi
11.06.2023
Keramettin bilgehan
01-04 HAZ 2023 TARİHLERİ ARASINDA TRAKYA TURUNA KATILDIK.KAPTANLARIMIZ AHMET VE SELÇUK BEY BİZLERİ RAHAT RAHAT GÖTÜRÜP GETIRDİLER.REHBERİMİZ SİMAY HANIM MIKROFONIK SES TONUYLA,DERIN TARIH BİLGİLERİNİ BİZE İLETTI.GÜLERYÜZÜ VE TATLI SOHBETLERİYLE BİZİ GEZDİRDİ.SAYESİNDE ÇOK GÜZEL BIR GEZİNTİ YAPTIK.TSK.EDERİZ
06.06.2023
Şule Küçükgül
2 Haziran 2023 uçaklı Kapadokya turuna katıldık. Rehberimiz Utku Yılmaz’a çok teşekkür ederiz sayesinde çok güzel bir gezi oldu. Kendisinin Karadeniz turlarına da katılmayı planlıyoruz
06.06.2023
Julide Kesici
Selam! 17-21 Mayıs Galatya turuna rehberimiz Nalan Durmuş eşliğinde katıldık.Acacemic turun rehber kadrosunun ne kadar iyi olduğunu zaten biliyoruz.Ama Nalan hanımın anlatimlariyla sanki o eski zamanlarda yaşıyormuş gibi hissettim. Bu da kendisinin ne kadar donanımlı olduğunun bir göstergesidir.Kendisine sonsuz teşekkürler ediyorum. Bu arada kaptan şoförlere de ayrıca teşekkürlerlerimi iletiyorum.Baska bir güzel turda görüşmek üzere. Teşekkürler.
22.05.2023
Safiye Yeniyol
20-21 Mayıs Mehtap hanım rehberliğinde çok keyifli bir tur geçirdik, Çok sıkıntılı günlerimde bana ilaç gibi geldi, Özellikle Mehtabımız rehberimiz güler yüzüyle bize harika tur yaşattı. Teşekkür ederiz. Tüm kalbimle gerçekleri söylüyorum.
21.05.2023
Safiye Yeniyol
20-21 Mayıs Mehtap hanım rehberliğinde çok keyifli bir tur geçirdik, Çok sıkıntılı günlerimde bana ilaç gibi geldi, Özellikle Mehtabımız rehberimiz güler yüzüyle bize harika tur yaşattı. Teşekkür ederiz. Tüm kalbimle gerçekleri söylüyorum.
21.05.2023
Nezihe yavuz
Merhabalar 14 kişilik Tülay yılmayan grubundan Nezihe yavuz grub adına rehberimiz Mehtap hnm dan, kaptanimizdan, otelden çalışanlarından, yiyecek/içecekler/bollugundan/lezzetlerden çok çok memnunuz tşk ederiz
21.05.2023
Serim Kar
20-21 Mayıs’ta Mehtap hanım rehberliğinde çok güzel bir tura katıldım. Mehtap hanım Güler yüzünü eksik etmedi,ilgili ve samimiydi. Bu kadar kişiyi sabırla taşıdığı için kaptana da teşekkür ediyorum. Otel ise bir harikaydı. Teşekkürler
21.05.2023
Tülay Yılmayan
20-21 Mayıs’ta Datça-Marmaris turumuz için 14 kişilik bir grupla katıldık. Turumuz çok güzel geçti, Rehberimiz Mehtap Hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kaptanımızdan ve otelden çok memnun kaldık. Herşey çok güzeldi
21.05.2023
TAHSİN BAY
02.05.2023 te balkan turuna katıldık .Rehberimiz Hüsnü Eroğlunun mükemmel bilgi donanınımana hayran kaldık .Sizden ricamız bu arkadaşımızın sizler tarafından takdir edilmesi ve arkadaşımıza gerekenin yapılmasını rica ediyoruz.Bundan sonraki gezilerimde de Hüsnü Eroğlu beyi tercih edeceğim.selam ve saygılarımla...
11.05.2023
Handan Katipoglu
Akademic tour'un 5-7 mayısta yapmış olduğu Yedi goller,abant,maşrukiye ,gölyazı turunuza katıldım,rehberimiz selda hanımın mükemmel çok donanımlı güler yüzlü rehberliği eşliğinde şoförlerimizin,dikkatli kullanımı, son derece nazik davranışları ve otobüsteki tüm yolcu arkadaşlarımızın mükemmel uyumu ile unutulmaz bir hafta sonu yaşadık Akademic tur'a çok teşekkür ederiz,darısı yine beraber olabilmek ümidi ile başka seyahatlere.
10.05.2023
Sibel istanbullu
Şirketinizle ilk turumuz olan 5-7 Mayıs Asos Gökçeada Bozcaada turunda bilgisi nezaketi ile başarısı büyük olan rehberimiz Basri beye güleryüzü özverisi için rehber yardımcımız bartu beye kaptanlanlarımız kaya ve Aytekin beye çok teşekkür ederiz şirket başarınızın görünen yüzü enbüyük emekçisi olan bu ekiple inşallah başka turlardada görüşmek dileğiyle
07.05.2023
Müge Bildirici
Abant Yedigöller gezisine katıldım ve harika vakit geçirdik.Zamanlama ve programlama çok iyiydi.Grubumuz uyumluydu.Harika insanlarla tanıştık:)Rehberimiz Selda Hanımın enerjisine, güleryüzüne , bilgisine hayran kaldım.Tüm personel çok çok iyiydi.Emeği geçenlere teşekkürler.Yeni rotalarda görüşmek üzere.
07.05.2023
İhsan Fatma Nuray Aydonat
30 Nisan 1Mayıs Cunda Kaz dağları Turu Rehber Semra Altın hakimiyeti Bilgisi ve misafirlere olan ilgisi ile bizleri son derece memnun etti Ayrıca Haliç park otel her yönüyle iyiydi Kaptanımız trafik kuralları na uyumu ile bizlere rahat bir yolculuk sağladı Sonuç olarak güzel bir tur oldu Academic tura teşekkür ederiz
02.05.2023
Hatice Hilal Kaçar
28 Nisan 2023 İzmir çıkışlı Edirne Trakya turu için rehberimiz Simay Hanım a teşekkür ederiz. Çok enerji dolu bir rehber. Kendisinden çok memnun kaldık. Umarım diğer turlarda da denk geliriz.
30.04.2023
Murat Efe
Şu anda İstanbul Kültür turundayız. Rehberimiz Hanife Hanıma çok teşekkür ederiz. Daha önce bir çok firmayla turlara çıkmama rağmen hiç bu kadar eğlenip zevk almamıştım. Academic tour şirketine ve özellikle Rehberimiz Hanife Hanıma çok teşekkür ederiz. Ancak istanbul turu en az 4 gün olmalı, zaman yetersiz geldi. Geziye doyamadık. Herkese selamlar...
16.04.2023
Nur Karabina
18-19 Mart Eskişehir seyahatimiz güleryüzlü rehberimiz Özlem Yılmazuzun ve Academic tur sayesinde harika geçti. Emeğiniz için çok teşekkür ederim. Nice seyahatlere...
19.03.2023
Serap Yılmaz
Datça - Marmaris turunuzda sevgili rehberimiz Nurettin bey eşliğinde çok güzel 2 gün geçirdik.İlgi alakanız güler yüzünüz için çok teşekkür ediyorum.Hersey çok güzeldi.Yeni programlarda görüşmek üzere...
19.03.2023
Hülya Mert
3-4 şubat Bursa Uludağ turumuz icin Simay hanıma harika rehberligi icin cok teşekkür ederiz mükemmel bir tur gecirdik sayesinde, tek tercihimiz Academic tour..
04.02.2023
Ümit Cangara
Academik tur ile 3. Seyahatimizi 26 ocak da Selanik gezisi ile yaptık. Her zaman ki gibi sıfır sorun mutlu güler yüzlü bir tur tamamladık. Rehberimiz Murat Bey in bilgi birikimi ve yoğun ilgisiyle Her şey saat gibi gitti. Kaptanımız Tayfun Bey de her şeyde yardımcı oldu. Teşekkürler Academic Tur tüm yönetimi ve ofis çalışanları.
04.02.2023
Serap Aydın
28/29 Ocak 2023 Nikfer Pamukkale turunun ve rehberimiz Gökçe hanımın eşliğinde harika bir hafta sonu geçirdik kendisine ve bizi sağlıkla ve rahat bir şekilde yolculuğumuzu gerçekleştiren academi tura ve kaptanımıza sonsuz teşekkür ederim.academi tur ve rehberimizin gökçe hanımla tekrarları fazla olucak nice yolculuklarda buluşmak dileğiyle hoşçakalın ama şimdilik biz çok eğlendik devamı mutlaka gelicek
29.01.2023
Bülent Alçın
Özlem Yıldız rehberliğindeki Ankara - Eskişehir Gezimiz çok güzel geçti. Tur rehberimiz Özlem Hanım güleryüzlüğü ile her konuda yardımcı oldu. Teşekkürler.
29.01.2023
Sedef Alpdoğan
Uçakla ve Doğu ekspresi ile Kars-Erzurum-Palandöken turunuza katıldık. Rehberimiz Kemal Şendikici beyin özenli, kibar ve ilgili rehberliğinde turumuz çok güzel geçti. Tüm program itinayla ve keyifle gerçekleştirildi. Teşekkürler .
25.01.2023
Pınar Geboloğlu
Karaburun gezimiz güzeldi ana rehberimiz özlem Yilmaz uzun ile saha da güzel hale geldi
22.01.2023
Pınar Geboloğlu
Karaburun gezimiz çok güzeldi. Rehberimiz özlem Yilmaz uzun gerçekten bilgili iletişim dili son derece başarılı bir rehber
22.01.2023
Demet Sevgi
Tüm yorumlar sadece rehbere veya personele övgü, farkında değilmisiniz, bu kişiler görevlerini yapıyorlar ve şirket politikası bu yöndedir. Sizlerin yaptığı yapmacık övgüler kelime karşılığı " yagciliktir". Hiçbir olumsuzluk yazılmamış, ozaman " Bravo" akademi tour.
21.01.2023
Gülşirin Erdoğan
14-18 ocak uçakla Doğu Ekspres Van Doğubeyazıt, Kars, Erzurum turuna katıldım ve çok büyük keyif aldım..Özellikle rehberimiz Alev hanıma (
20.01.2023
Bilge İsiten
Pamukkale turundan yeni döndüm. Gerçekten memnun kaldım. Tur olarak seçimler çok doğru olmuş. Otobüsümüz ve kaptanımız çok iyiydi. Rehberimiz Atacan Gül' e hayran olmamak mümkün değil. Sorumluluk duygusu, bilgi ve birikimi ve bu bilgi ve birikimi harika bir bicimde yolculara iletişi takdir e şayan. Tarih bilgisi ve masalsı anlatımıyla merak içinde kendisini dinlememize ve bilmediğimiz bir çok şeyi öğrenmemize sebep oldu. Çok teşekkür ederim. Academictour ile gezilere katılmayı hep isterim. Teşekkürler...
15.01.2023
Eşref Arık
Yılbaşı etkinliği kapsamında 3 günlük Davraz tatil turuna katıldık. Tatilimiz çok güzel geçti. Bu tatilimizn güzel geçmesinde emeği geçen başta Academic tour ve rehberimiz Nesime Erdoğmuş olmak üzere tüm ilgililere çok teşekkür ederiz.
03.01.2023
Emin köse
Çok başarılısınız
01.01.2023
Saime İnci Saygın
Olumsuz bir yorumuma hemen ilgi gösterip arayan Academic Tour yöneticilerine teşekkür ediyorum. Yorumumu arayıp kaldırmak istedim ama karşılaşamadım. Yeni seyahatlerimde yine Academic Tour’u tercih edeceğim. Müşteri memnuniyetine verdiğiniz öneme teşekkür eder iyi bir yıl dilerim.
30.12.2022
221998
19.12.2022
Zehra Ümit Türkmen
14 -16 Aralık tarihleri arasında katıldığımız Kıbrıs turundan çok memnun kaldık. Özellikle rehberimiz Şirin Hnm enerjisi,bilgisi,samimiyeti ve güler yuzuyle inanılmazdı.Her şey için tskler.
17.12.2022
Gitmek isteyen müşteri
Yorumların neredeyse tamamını okudum ve gördüm ki rehberler ve şoförler bizler için beğeni gönderin demiş olacak ki öve öve bitirememişler, ben gitmek isteyen biri olarak burada görmek istediğim yorum giderken keşke şöyle yapsaydım, giderken mutlaka şunu yapın, yanınıza mutlaka şunu alın veya yanımızda ne kadar nakit bulundurmalıyız gelirken neler alalım uğadığımız yerde ne alınır öğle akşam neyi nerde yeriz bundan bahseldilse daha üzel olur anladık rehberler şoförler çok iyi güler yüzlü, bunu zaten tahmin edebiliyoruz güvenmesek neden takip edelim, biri de çıkıp bunları yazsın
16.12.2022
Mehmet KADIOĞLU
Karadeniz gezimiz olağan üstü idi. Hem rehberimize hemde turu düzenleyenlere O zaman teşekkürlerimizi sunarak memnuniyetimizi iletmiştik.
13.12.2022
Cemile Baki
Yine memnun ve mutlu tamamladık.Rehberimiz Nesime Erdoğmuş ve kaptanlara çok teşekkürler ediyoruz.Dündar otelde sigara içilen katta sormadan oda verilmesi dışında hizmet kalitesi bizi mutlu etti.Akşehir'de görülecek yerlerin de eklenmesi güzel olur diye düşünüyorum.
12.12.2022
Memet Zeki Yılmaz
Merhabalar, 5 gün 4 gece uçaklı GAP turumuzdan çok ama çok memnun kaldık. Rehberimiz Gökhan Bey bizim için büyük bir şans oldu. Çok donanımlı ve güleryüzlü bir rehber kendisi. Kaptanımız Mehmet Beye de teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bir dahaki turlarda birlikte olmak dileğiyle.
28.11.2022
Zeliha mekan şengezer
25 Kasım çıkışlı abant ,yedigoller Turuna katıldım. Rehberimiz Elifsu DIkmenyildiz hanıma teşekkürlerimi sunuyorum.bundan sonraki turlarda kendisiyle seyahat etmek isterim.Fazlasiyla donanımlı,kültürlü, cok genç
28.11.2022
İlker Alkış
16-20 Kasım GAP turuna ailemle katıldım. Academic tour ile ilk gezi planlamamdı. Öncelikle tur rehberimiz Nalan Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Gerek bilgisi, gerek nezaketi gerekse de grup yönetimi açısından çok başarılı idi. Şoförümüzün araç kullanımını genel olarak başarılı buldum. Otellerdeki akşam yemekleri genellikle benzer mönülerden oluşmuştu. Bazı otellerde hijyen çok iyi değildi. Ama tüm tur planlaması dikkate alındığında fiyat performans açısından değerlendirecek olursak academic toura 5 yıldız veriyorum. Geniş bir bölgeyi 5 günde gezdik. Bu yüzden tabii ki yorulduk. Ama yaşadığımız güzel anlarla bu tatlı bir yorgunluk oldu. Geziye katılan grubumuzdaki herkese sevgi, saygı ve selamlarımla...
24.11.2022
Banu işeri
İstanbul turunu cok keyifli kılan rehberimiz ve tüm ekibe cok tesekkur ederiz
20.11.2022
Nurhilal Yusufoğlu
12-16 kasim tarihleri arasinda yapmis olduğumuz isviçre, fransa, almanyanin masalsı köyleri turu muhtesem idi. Her konuda titiz planlama yapan rehberimiz Erkin beye ve boylesine konforlu bir tur planlayan akademik tura cok tesekkur ederim. Bundan sonra gitmeyi planladigim yerlerede akademik tur ile gitmeyi isterim.
19.11.2022
Benâl Altındağ
Harika ötesi 100/1000 memnuniyet yine Rehberimiz Nesime hanım çok güzel tatlı ve bilgi dolu bir kadin harikasınız
13.11.2022
Sevcan başpınar
5,6 Kasım Kütahya Eskişehir gezisi rehberimize her şey için çok teşekkür ederiz çok güzel bir geziydi .
06.11.2022
İkbal Binici
5/6 Kasım Eskişehir/Kütahya gezisindeki rehberimize çok teşekkür ederiz,güzel bir hafta sonu geçirdik
06.11.2022
Orhan Dursun
24 Ekim-1 Kasım tarihleri arasındaki Balkan turundan çok memnun kaldık. Özellikle duayen rehber Gökalp Bey'e çok müteşekkiriz. Kendisinin engin bilgisinden son derece iyi faydalandık. Başka bir turda görüşmeyi umut ediyoruz. Teşekkürler Akademik Tur.
05.11.2022
Sibel Kayapalı
29 Ekim tarihli Gap turuna katıldım ve ınanılmaz memnun kaldım.Hersey mukemmeldı.Karşılanmamızdan tutunda,kaldıgımız otellere ve ta ki havalımanına bırakılısımıza kadar.Basta rehberimiz Selda Hanıma ve kaptanımız Bayram beye cok ama cok tesekkur edıyorum.Selda hanım cok profesyonel,donanımlı,bılgı yuklu aynı bır tarıh ansıklopedısı gıbı.Hem mukemmel bır rehber olmanın yanı sıra,sıcaklı,sevecen ve anaç❤️Tekrardan kendısı ıle seyahet etmekten buyuk mutluluk duyarım.Bayram bey de ınanılmaz yardımsever ısınde basırılı bır uzun yol kaptanı..Hersey ıcın cok tesekkurler Academıc tur,bızı boyle guzel kısılerle yolculuk yaptırdıgınız ıcın…
02.11.2022
orhan dursun
24 Ekim 1 Kasım arasındaki Balkan turuna katıldık. Duayen rehberimiz Gökalp Bey'e özellikle teşekkür ederiz. Şu ana kadar katıldığım turlarda rastladığım en bilgili ve en kaliteli rehberdi. Bölgeye hakimiyeti ve engin bilgisine hayran kaldık. Başka bir turda görüşmek dileğiyle Academic Tur'a teşekkür ederiz.
02.11.2022
Suat Erdolek
Academic Tour lle yaptığım ilk turdu Büyük GAP turu, inanılmaz yerler gördük, gayet temiz ve misafirperver otellerde ağırlandık, yoğun bir tur olmasına rağmen her gününü ayrı bir heyecanla geçirdik, bazı yerler daha panaromik olduğu İçin tadı damağımda kaldı ama kesinlikle tekrar gideceğim. Mustafa ve Selçuk kaptanlarımız inanılmaz bilgili ve eğlenceliydi ama tur rehberimiz Tuna Hnm, turun her saniyesini güleryüzüyle, bilgisiyle, her misafirine ayrı ayrı değer vermesiyle, bizi ailedenmişiz gibi hissettirdi. Bence, hem acente olarak hemde ekibiyle kesinlikle vazgeçilmez bir tecrübe. Ama bir turu tur yapan bence rehberin bilgisi ve sıcak kanlılığı ve bu turda kesinlikle o yüzden 10 numara 5 yıldızı hakediyor. Çok teşekkür ederim Tunacım, hem sana, hem kaptanlarımıza, hemde acentene. Sevgilerimle oteki turlarda görüşmek üzere.
02.11.2022
zehra çelik
günübirlik turların cumartesi günlerinde yoğunlaşması çok iyi olur
02.11.2022

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.