Acente Başvuru

Bizimle İşbirliğine Hazır mısınız?

Ekibimiz işbirliğine hazır ! Sizlerde müşterilerinize farklı rotalarda,kaliteli hizmet doğrultusunda bir ayrıcalık sunmak isterseniz, aşağıdaki formu doldurun ve keyifli bir sezona hazır olun. 

Bize katılmak ister misiniz?

Web Sistem Acenteliği nedir? Nasıl İşler? 

Web Sistem acentemiz olarak, müşterilerimiz için hazırladığımız Yurtçi ve Yurtdışı Tur Programlarımızı web üzerinden; sözleşmemizde kararlaştırılan komisyon oranları dahilinde kazanç elde ederek satışa sunabilirsiniz.

Nasıl Web Sistem Acenteniz olabiliriz?

Web Sistem acentemiz olmak aslında çok kolay. Bunun için “TÜRSAB” üyesi acente olmanız ve aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Değerlendirmeler sonucu en kısa sürede bir sonraki aşamaya geçmek üzere tarafımızdan haberdar edilirsiniz. 

Web Sistem Acenteliğine geçiş aşamaları nelerdir?

Başvurunuza takiben olumlu yada olumsuz mutlaka tarafınıza mutlaka bilgi verlr,olumlu olması halinde sözleşme yapılması için sizden aşağıdaki bilgiler istenir.

1.) Seyahat Acentesi İşletme Belgesi

2.) Faaliyet Belgesi

3.) Kuruluş Gazetesi

4.) Vergi Levhası

5.) İmza Sirküleri

Evraklar ve sözleşme işlemlerimiz tamamlandıktan sonra artık siznle işbirliğimiz başlamış demektir;web acente sistem üzerinden müşterlerinize hizmetlerimizi sunmaya başlayabilirsiniz. Satış işlemlerinde kullanmak üzere tarafınıza Acente kodu,kullanıcı adı ve şifreniz gönderilecektir. 

Web Sistem Acenteliği Başvuru Formu
Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.