Hakkımızda

 

ACADEMİC TOUR’ A DAİR...

Yurtiçi Turlarında Adım Adım

Academic Tour, Ege’nin incisi İzmir’in yerel acentesi olarak 29 yıllık serüvenine bireysel tatil hizmetleri ve günlük programlar ile başladı. Verdiği her hizmetin arkasında durarak, kaliteden ödün vermemesi ve misafirlerine sunduğu itinalı gezi programlarıyla kısa sürede Egeli seçkin gezginlerin ilgi odağı oldu. Aldığı yoğun talepler doğrultusunda, konaklamalı ve uzun soluklu kültür programları hazırlayarak “kültür turizmi” alanında kendini gösterdi. Her yeni adım, bir sonraki büyük adımın davetçisi oldu ve geliştirdiği profesyonel rehber ve personel kadrosuyla başarı grafiğini yukarı doğru taşıdı.

Misafirlerinin memnuniyetini ve tavsiyelerini önemseyerek, ihtiyaç ve taleplere en hızlı ve kaliteli bir şekilde yanıt vermeyi düstur edinen Academic Tour, dürüst ve prensipli hizmet anlayışı ile geceli gündüzlü en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürdü. Biriktirdiği memnun gezginlerinin talepleri arttıkça, Academic Tour’da rotalarını arttırdı. Sadece yerel acente olarak bilinen ve kültür turizmi konusunda en iyisi olmaya çalışan Academic Tour, ülkemizin kültür kokan her köşesine tur programları düzenleyerek, genişleyen hizmet yelpazesiyle “Kültür Turizmi” konusunda ülke çapında yerini aldı.

 

Yurtdışı Turlarında Academic Tour’un Sesi

Yoğun ilgi ve isteklerine yanıt olarak yurt dışına gerçekleştirdiği ilk Balkan gezisi dönüşü bir başka büyük serüvenin başlangıcı olmuştu. İlk yurtdışı gezisinde sağladığı memnuniyet önce İzmir’de, sonrasında ise tüm Türkiye’de rekor sayılabilecek sayıda kitlelere ulaştı. Aynı süreci ülke içinde art arda alınan övgü ve ödüller takip etti. Siz değerli gezginlerimizin katkıları ve takdiriyle yükselen başarı grafiği, Academic Tour’u sadece yurt içinde değil, yurt dışında da yeni rotalara yönelmeye sevk etti. Dünyanın marka otelleri ve ödüllü operatörleriyle hizmet ortaklığı başlattı. Kısa sürede Avrupa’ya gerçekleştirdiği turları ile yurt dışında da başarıları hakkında tanınmaya başlanan Academic Tour, dünyada uzak rotalara yöneldi. Her bir adım daha fazla tanınmışlık getirdi ve her bir tanışma yerelliği globalleştirdi. 

 

Academic Tour Yabancı Misafirleriyle

Çalışma prensipleri, ilkeli dürüst tavrı ve en önemlisi misafirlerini tanıyan, vaat ettiği hizmetleri eksiksiz sunan, onları beklenmedik sürprizlerle karşılaştırmayan hizmet anlayışıyla Türkiye’de Türk misafirlerimizi gezdiren ve Türk misafirlerimizi dünyada gezdirmeye devam eden Academic Tour, kısa sürede yurt dışında da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İş ortaklarıyla düzeyli ilişkileri ve prensipli çalışmalarından dolayı bilinirliliği artan ve ülkemizde tur programları sunan yabancı acentelerin talepleri üzerine yeni bir serüvene daha start verdi… Benzersiz bir tarihe sahip olan, doğal zenginliği ve çok çeşitli kültürleri bir arada barındıran ülkemizi, eşi benzeri bulunmayan coğrafyayı, yabancı misafirlere tanıtmaya ve onları da aynı kaliteli hizmet anlayışıyla ağırlamaya başladı.

 

Sosyal Alanlarda da Sizlerle Gönül Gönüle

Siz değerli misafirlerimizin sayesinde geldiğimiz noktadan daha yukarılara, yine sizlerin önemli fikir ve önerileriyle ulaşabileceğimize inanıyor, destek ve görüşlerinize her zaman kıymet verdiğimizi bilmenizi istiyoruz. Bilinirliliğin ve hizmetlerin sadece ticari alanlarda değil, sosyal projelerde yer alarak, kitlelere ve geleceğe yatırım yapmaktan geçtiğinin farkındayız. Tarihi değerlerine rağmen ihmal edilmiş yapıların restorasyon ve bakımlarıyla hizmete kazandırılma projelerine, yanarak yok olan orman alanlarına yeni fidanlar dikerek korular oluşturmaya, insani yardım sağlayan faaliyetleriyle topluma hizmet sunan dernek ve kurumlara, önemli sosyal projelerde destek olarak, sosyal alanlarda da sizlerle birlikte bir çok başarıya imza atıyor, gönüllere iyilikler ekmeye devam ediyoruz.

 

 

ACADEMİC TOUR' DA BUGÜN...

Misyonumuz ve Vizyonumuz

1993 yılından bugüne dek çalışmalarını sizlere kaliteli hizmet vermek için sürdüren Academic Tour, bugün de teknolojinin tüm gerekliliklerini alt yapısına entegre ile donatmış, bilinçli eğitim süreçleriyle personellerine itina göstererek kalite standartlarını korumaya devam ediyor. En büyük amacının misafirlerinin memnuniyeti ve yararına tüm olanaklarını seferber ederek, günümüz rekabeti içerisinde misafirlerine en uygun koşullarda dünyayı gezme ve keşfetme olanağını sunmaktır.

 

Farkımız

Academic Tour, hizmetlerinin hazırlanmasında müşterilerini misafiri olarak değerlendirir. Sunduğu tüm hizmetlerde açık bir şekilde tüm detaylara yer verir ve karşılaşılacak hiçbir sürprize yer bırakmadan, misafirlerini her konuda aydınlatır. Hiçbir programında tur lideri konumunda personel kullanmaz ve profesyonel, deneyimli, kendisini kanıtlamış rehber kadrosuyla hizmet verir. ‘’Tatilin en güvenilir adresi’’ sloganı ile  dürüstlük ve güveni temel alarak, sunduğu hizmet kalitesi ile misafirlerinin taleplerine en iyi şekilde cevap verir.

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.