CUNDA-KAZDAĞLARI-ADATEPE KÖYÜ-ZEUS ALTARI (1 Gece Konaklamalı)

CUNDA-KAZDAĞLARI-ADATEPE KÖYÜ-ZEUS ALTARI (1 Gece Konaklamalı)

 • 1 GECE HALİÇ PARK OTEL'de Y.P. KONAKLAMA
 • 2 GÜN-1 GECE

Tur Süresi

2 GÜN-1 GECE

3.499,00 TL
'den itibaren

Konaklama

1 GECE HALİÇ PARK OTEL'de Y.P. KONAKLAMA

Ulaşım

Gezilecek Yerler

Ayvalık, Cunda Adası, Edremit, Kazdağları, Zeytinli Köyü, Hasan Boğuldu, Sütuven Şelalesi, Güre, Adatepe Köyü, Zeus Altarı

Tur Hakkında

Keyifli bir hafta sonu tatili sizleri bekliyor…

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


 CUNDA-KAZDAĞLARI-ADATEPE KÖYÜ -ZEUS ALTARI 

Ayvalık, Cunda Adası, Edremit, Kazdağları, Zeytinli Köyü, Hasan Boğuldu, Sütuven Şelalesi, 
Güre, Adatepe Köyü,  Zeus Altarı

HALİÇ PARK OTEL'de Y.P. Konaklama  (Cunda)

Keyifli bir hafta sonu tatili sizleri bekliyor…

6-7 Nisan /13-14 Nisan / 20-21 Nisan / 27-28 Nisan /4-5 Mayıs 
11-12 Mayıs/ 18-19 Mayıs/1-2 Haziran 

  (Gezi Süresi 2 Gün-1 Gece/Otel Konaklaması 1 Gece)

   ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!  

1. Gün

Sabah saat 07:15 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 07:25 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak) 07:35 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  07:45 ALSANCAK  (Lozan Fuar Kapısı Önü),  07:55 BORNOVA (Ege Üniversite Hastanesi Önü 08:15 KARŞIYAKA (Anıt)    08:20 KARŞIYAKA (Yunuslar), 08:25 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü)  08:30 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı’ ndan siz değerli konuklarımızı alarak,  hareket ediyoruz. Sabah ekstra kahvaltı molası sonrasında,  AYVALIK girişinde CENNET TEPESİ’ne uğruyoruz. Burada, Ayvalık, Cunda ve Adaların muhteşem manzarasını seyrediyor ve çay kahve, fotoğraf çekimi için kısa bir mola veriyoruz. Daha sonra, taş döşeli yolları, birbirinden güzel taş evleri ve kilise kalıntıları ile şirin AYVALIK sokaklarını gezmeye başlıyoruz. Ayvalık’ın Neo-Klasik dönem mimarisini ve sarımsak taşının mimari ile uyumunu gözlemleyip, fotoğraflarımızla  bu güzellikleri ölümsüzleştiriyoruz. Gezimiz esnasında, birbirinden güzel antikacılara ve sanat atölyelerine uğrayıp alışverişler yapıyoruz. CUNDA ADASI’na giderken, Cunda’nın yeni köprüsünden, daha sonra da ülkemizin ilk Boğaz Köprüsü’nden geçiyoruz. Cunda merkezine ulaştığımızda, arnavut kaldırımlı dar sokakları, eski Rum evleri ve rengarenk kafeleriyle büyüleyici bir yer olan bu şirin adayı geziyoruz. Koç Ailesi tarafından restore edilerek, İstanbul ve Ankara’daki Rahmi Koç Müzeleri’nin devamı niteliğinde, içinde oyuncaklar ve antika arabaların bulunduğu bir müzeye çevrilen Taksiyarhis Kilisesini de ziyaret ettikten sonra, enfes balık ve mezelerden, veya çıtır bir ayvalık tostundan oluşturabileceğimiz öğle yemeğimizi almak için serbest zaman alıyoruz. Zeytin, zeytinyağı ve yöresel peynir alışverişlerimizi de tamamlayıp, sahilde yürüyüşlerimizi yapıyor ve 150 yıllık TAŞ KAHVE’de mola  veriyoruz. Güzel bir günün ardından,  HALİÇ PARK OTEL otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra, isteyen konuklarımız kendi imkanlarıyla Cunda’nın  eğlence mekanlarına giderek, gönüllerince eğlenebilirler.

2. Gün

Sabah geç kahvaltının ardından, EDREMİT  yolunu takip ederek,  ZEYTİNLİ KÖYÜ’ne varıyoruz. Burada bizi bekleyen minibüslerle KAZDAĞLARI MİLLİ PARKI’na çıkıyor ve SÜTÜVEN ŞELALESİ’ni gezimize başlıyoruz. Orman içi zevkli bir yolculukla HASAN BOĞULDU’ da, Hasan ile Emine’nin hazin öyküsünü rehberimizden dinleyerek, yemyeşil doğası, pınarı, küçük göletleri ve şelalesiyle keyifli bir gezi yapıyoruz. Bu gizli cennette yürüyüş ve bol oksijen size büyük şehir stresini unutturacak. Daha sonra, GÜRE’de KAZDAĞI MÜZESİ’ne uğruyoruz. Türk tarihi ve kültürüne dair tarih, sanat ve arkeoloji sergileri sunan ve bir aile tarafından işletilen müzeyi ilgi ile geziyoruz. Buradan ADATEPE KÖYÜ’ne  geçiyoruz. Köyün hemen girişinde yol ayrımından,  ZEUS ALTARI’na giriş yapıyoruz. Otobüsümüzden indikten sonra,  isteyen konuklarımızla (diğer konuklarımız ADATEPE köyünde güzel vakit geçirebilirler) keyifli bir doğa yürüyüşüne başlıyoruz.  Tepeye geldiğimizde alabildiğine yeşil ve maviye uzanmış Edremit, Akçay, Ayvalık, Mavi Ege ve tam karşıda Midilli Adasını göreceğimiz müthiş bir manzara sizleri karşılıyor... Burada bulunmanın mutluluğunu yaşıyor  ve bol bol fotoğraf çekimi yapıyoruz. İlginç hikayeleri de rehberimizden dinledikten sonra, aynı yoldan geri dönerek, Rum ustaların elinden çıkmış, taş yapılarıyla bilenen tarihi ADATEPE KÖYÜ’ne geçiyoruz. Yemyeşil zeytin ağaçlarının arasında kaybolmuş, çoğu aslına uygun restore edilmiş taş işçiliğinin en güzel örneklerini sergileyen binalar, ahşap panjurları, taş bahçe duvarları ile çoğu butik otel olarak hizmet veren bu köyde gezintilerimizi gerçekleştiriyoruz. Çınar ağacı altında bulunan çay bahçelerinde mola veriyor ve keçi sütlü veya otlu dondurmanın tadına bakma şansına da  sahip olacağız..  Doğa ile baş başa harika bir günün sonunda uygun molalarla akşam saatlerinde İZMİR’e varıyoruz ve bir başka ACADEMİC TOUR gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 5* Haliç Park Otel’de 1 Gece Konaklama
 • Otelde 1Sabah Kahvaltısı+1 Akşam Yemeği (Set Menü)
 • Lüks Otobüs ile Ulaşım
 • Çevre Gezileri
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 •  ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Yolda Alınan Sabah Kahvaltıları ve Öğle Yemekleri
 • Otelde belirlenen ekstralar +İçecekler+Minibar
 • Minibüs Ücretleri (H. Boğuldu, Sütuven Şelalesi)
 • 65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti alınır
 • ACADEMİC TOUR Seyahat Güvence Paketi
Tarihİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
01.06.20244.299,00 TL
3.499,00 TL
4.999,00 TL
4.199,00 TL
4.299,00 TL
3.499,00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 1.999,00 TL
7 - 12 Yaş 2.799,00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 1.999,00 TL
7 - 12 Yaş 2.799,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

01 Haziran

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Academic Tour ; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 19, 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

»Otel’de akşam yemeği Set Münü verilebilir.

» Tur programı ACADEMİC TOUR. Kayıt formu maddeleri bir bütündür.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır.

» »Mücbir sebepler(hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberin verdiği zamanlamalara uymamaları gibi nedenlerden tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  Academic Tour sorumlu tutulamaz. Rehber programda hertürlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

»3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat Sigortası ile, misafirlerimiz MUCBİR sebep göstermesiyle turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları olumsuzluklar güvence altına alınır. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.