ANTALYA-OLYMPOS-KEMER-KEKOVA TURU (Bayramlar ve Sezon Boyunca)

ANTALYA-OLYMPOS-KEMER-KEKOVA TURU (Bayramlar ve Sezon Boyunca)

 • 4*BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL
 • Gündüz Çıkış 3 Gün - 2 Gece
 • Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Tur Süresi

Gündüz Çıkış 3 Gün - 2 Gece

2.599,00 TL
'den itibaren

Konaklama

4*BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL

Ulaşım

Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

Antalya, Düden Şelalesi, Kaleiçi, Tahtalı Teleferik Turu, Olimpos, Phaselis, Ulupınar, Kemer, Ayışığı Parkı, Demre, Kekova Tekne Turu

Tur Hakkında

Gündüz Çıkışlı Program

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


  ANTALYA-OLYMPOS-KEMER-KEKOVA TURU 

Antalya, Düden Şelalesi, Kaleiçi, Tahtalı Teleferik Turu, Olimpos, Phaselis, 
Ulupınar, Kemer,Ayışığı Parkı,Demre, Kekova Tekne Turu

4* BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL (Antalya'da)

GÜNDÜZ ÇIKIŞLI  (3 GÜN-2 GECE)  

1 TUR:1-3 Mayıs  (Bayram)    2 TUR:20-22 Mayıs
3 TUR: 24-26 Haziran   4 TUR: 9-11 Temmuz (Bayram)  
5 TUR:27-29 Ağustos   6 TUR:9-11 Eylül   7 TUR:28-30  Ekim


1. Gün

Sabah saat 05:45 Mavişehir Mavibahçe Avm önü 05:50 KARŞIYAKA Bostanlı İskele Önü,  05:55 KARŞIYAKA Yunuslar, 06:00 KARŞIYAKA Anıt, 06:10 BORNOVA (E.Ü.H. Önü)  06:20  ALSANCAK  Lozan Atatürk Lisesi  06.35’da ÜÇYOL (Terra Pizza Önü), 06.45 HATAY (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 06:50 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)’nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molasının ardından (ekstra) AYDIN-NAZİLLİ-DENİZLİ-ACIPAYAM- KORKUTELİ üzerinden, uygun molalarla ANTALYA’ya varıyoruz. Önce, Aşağı DÜDEN ŞELALESİ’nin serinliği içerisinde mola veriyor ve ANTALYA merkez’de, KALEİÇİ mevkiine geçiyoruz. Burada, YİVLİ MİNARE, SAAT KULESİ, YAT LİMANI gezilerimizi keyifle gerçekleştirerek, şehri tanıma imkânı buluyoruz. Daha sonra 4*BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL’e yerleşiyoruz. Akşam yemeği otelde aldıktan sonra, isteyen konuklarımız ANTALYA şehir merkezine çok yakın olan otelimizden, merkeze inip yürüyüşler yapabilir ve gönüllerince eğlenebilirler. http://www.khanhotel.com/

2. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, otobüsümüzde tekrar yerlerimizi alıyor ve OLİMPOS’a hareket ediyoruz. Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olimpos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur OLİMPOS’ta, Kilise, Hamam, Agora, Korsan Lahiti gibi Antik Kent’e ait eserleri görüyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda Olimpos’un eşşiz doğasını fotoğraflayabilir, isteyen konuklarımız da denizin keyfini çıkarabilirler. Öğle yemeği için, gürül gürül akan sularıyla meşhur, gölgelikler içinde alabalık veya sac kavurma yiyeceğimiz ULUPINAR'a geçiyoruz Ulupınar da kısa doğa gezimizi de gerçekleştirerek, çam ormanları içerisinde eski ticaret ve korsan şehri olan, PHASELİS Antik Kenti’ne gezmeye gidiyoruz. Antik tiyatro, Agora, Ticaret Limanı Kalıntıları gibi sayısız günümüze kadar ayakta kalabilmiş tarihi eserleri görüyor ve rehberimizin bilgilendirmelerini dinliyoruz. Ardından, (ekstra isteğe bağlı) TAHTALI TELEFERİK TURU’na katılmak üzere yola çıkıyoruz.. 2365 mt. yüksekliğindeki bölgenin en yüksek dağı olan Tahtalı dağına inşa edilen ve Avrupa’nın en uzun niteliğini taşıyan Tahtalı Teleferiği’ne biniyoruz. Çam ormanlarının arasından geçerek eşsiz doğa manzaraları ile on dakikada zirveye ulaşıyoruz. Denizle gökyüzünü birleştiren muhteşem manzaraları fotoğraflayarak, tatil yöresini ayaklar altında izleyebilir, zirvede kahvenizi keyifle  yudumlayabilirsiniz. Buradan, türk turizminin en önemli tatil merkezlerinden biri olan KEMER’de şahane bir koya sahip 55.000 m2’lik bir alana kurulu, bol aktiviteleri ile meşhur AYIŞIĞI PARKI’na hareket ediyoruz. Bünyesinde, yörük çadırları, restoranlar, cafeler, mağazalar, tenis-basketbol sahaları, havuz, su parkı ve yunus gösteri merkezinin bulunduğu bu güzel tesisin güzel ortamını hep beraber gezip kahve molası veriyoruz. Daha sonra kıyı güzelliklerini ve doğa manzaralarını seyrederek, tekrar otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra, isteyen konuklarımız  bu akşam da Antalya merkeze inip, yürüyüşler yapabilir ve gönüllerince eğlenebilirler.

 

3. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, yönümüzü DEMRE’ye çeviriyoruz. Bizans dönemi Aziz Nicholas Kilisesi ile ünlü bu bölgede, Bizans döneminde yaşayan çocukların, yoksulların ve gemicilerin koruyucusu sayılan ST. NİCHOLAS KİLİSESİ’ni, (NOEL BABA) Kilisesi’ni geziyoruz. Turumuzun devamında, denizin yüzlerce koyla çevrildiği yeryüzü cenneti KEKOVA’ya uğruyoruz.ÜÇAĞIZ’dan teknelere biniyoruz ve kristal kadar berrak sularda, Batık Şehir’i görüyor ve öğle yemeğimizi Tekne’de keyifle alıyoruz.  Yüzme molaları sonrasında, geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Güzel bir turun ardından, FETHİYE-KÖYCEĞİZ-AKYAKA-ÇİNE üzerinden yolda alacağımız molalar sonrasında, akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 4* BEST WESTERN PLUS KHAN HOTEL’ de (2 Gece Konaklama)
 • Otelde 2 Sabah Kahvaltısı+2 Akşam Yemeği
 • Lüks Otobüsle Ulaşım
 • Programda belirtilen Turlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat Sigortası
 •  ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze Ve Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Yolda Alınan Sabah Kahvaltıları, Öğle Yemekleri ve Yiyecek-İçecekler
 • Otelde belirlenen ekstralar +İçecekler+Minibar
 • Tahtalı Teleferik Ücreti
 • Kekova Tekne Turu
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
28.10.20222.999,00 TL
2.599,00 TL
3.599,00 TL
3.199,00 TL
2.999,00 TL
2.599,00 TL
0 - 6 Yaş 949,00 TL
7 - 12 Yaş 2.099,00 TL
0 - 6 Yaş 949,00 TL
7 - 12 Yaş 2.099,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

1 TUR:1-3 Mayıs  (Bayram)    
2 TUR:2-4 Mayıs (Bayram)    
3 TUR:20-22 Mayıs
4 TUR: 24-26 Haziran   
5 TUR: 9-11 Temmuz (Bayram)  
6 TUR: 10-12 Temmuz (Bayram)
7 TUR: 15-17 Temmuz (Bayram)  

8 TUR:27-29 Ağustos  
9 TUR:9-11 Eylül  
10 TUR:28-30  Ekim

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
» Turların kalkış tarihinden en az 24 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.
» Turlarımızda talepler doğrultusunda araç seçimi yapılır.. Turu satın alırken bu şart kabul edilmiş sayılır.
» Tur programı ACADEMİC TOUR Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
» Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ibrazı şarttır.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR da saklıdır.Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

»Pandemi,  mücbir sebepler(hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberin verdiği zamanlamalara uymamaları gibi nedenlerden tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  Academic Tour sorumlu tutulamaz. Rehber programda hertürlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
» İptal-İade Şartları: Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 29 - 21 gün arası kalması durumunda yapılan iptaller de %35 noshow (kesinti bedeli), 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 noshow (kesinti bedeli) uygulanır. Katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı  gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez ve ücret iadesi gerçekleşmez.

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:

Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.