ABANT KARTEPE KARTALKAYA ULUDAĞ (4lü Kar Keyfi)

ABANT KARTEPE KARTALKAYA ULUDAĞ (4lü Kar Keyfi)

 • 1 Gece Bolu’da 4*Karpalas City Hotel & Spa Otel’de, 1 Gece Sakarya'da’da 5* Radisson Blue Otel
 • 3 Gün-3 Gece
 • Lüks Otobüsle Konforlu Bir Seyahat

Tur Süresi

3 Gün-3 Gece


'den itibaren

Konaklama

1 Gece Bolu’da 4*Karpalas City Hotel & Spa Otel’de, 1 Gece Sakarya'da’da 5* Radisson Blue Otel

Ulaşım

Lüks Otobüsle Konforlu Bir Seyahat

Gezilecek Yerler

Abant Gölü, Gölcük Gölü, Kartalkaya, Bolu, Sapanca Gölü, Kartepe, Maşukiye, Atv, Safari, Dev Salıncak, Zipline Keyfi, Ormanya, Hobbit Evleri, Uludağ

Tur Hakkında

BEYAZLARLA KAPLI MUHTEŞEM DOĞANIN KIŞ GÜZELLİKLERİNE TANIKLIK EDECEĞİNİZ, KEYİFLİ ve EĞLENCELİ BİR TATİL SİZLERİ BEKLİYOR…

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


 ABANT-KARTALKAYA-KARTEPE-ULUDAĞ (4'lü Kar)  

Abant Gölü, Gölcük Gölü, Kartalkaya, Bolu, Sapanca Gölü, Kartepe, Maşukiye, Atv, Safari, 
Dev Salıncak, Zipline Keyfi, Ormanya, Hobbit Evleri, Uludağ 

Maşukiye'de Atv, Safari, Dev Salıncak, Zipline Keyfi

BEYAZLARLA KAPLI MUHTEŞEM DOĞANIN KIŞ GÜZELLİKLERİNE TANIKLIK EDECEĞİNİZ,
KEYİFLİ  ve EĞLENCELİ BİR TATİL SİZLERİ BEKLİYOR…

 1 Gece Bolu’da 4*Karpalas City Hotel & Spa Otel’de Y.P. Konaklama 
 1 Gece Sakarya'da’da 5* Radisson Blue Otel’de Y.P. Konaklama 

Oteller'de Kapalı Havuz, Hamam, Sauna

Gezi Süresi 3 Gün-3 Gece (Otel Konaklaması 2 Gece)
21-24 Aralık / 11-14 Ocak / 19-22 Ocak / 22-25 Ocak / 25-28 Ocak / 31 Ocak-3 Şubat
1-4 Şubat / 8-11 Şubat / 15-18 Şubat  / 22-25 Şubat / 29 Şubat-3 Mart / 7-10 Mart

ABANT-KARTEPE-ULUDAĞ (3lü Kar Keyfi) Turu İçin Tıklayınız...


1. Gün

:

AKŞAM

Akşam saat 19:45 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 19:50 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  20:00 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  20:10 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü),  20:25 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar), 20:30 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu  Önü)  20:35 KARŞIYAKA -MAVİBAHÇE AVM Karşısı,  20:55 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 21:00 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı Kampus Önü`nden) siz değerli konuklarımızı alarak MANİSA, AKHİSAR, BALIKESİR, İZMİT  güzergahını takip ederek, yolda alacağımız molalarla  BOLU  istikametinde ilerliyoruz.

1 GÜN: Uygun bir yerde alacağımız ekstra sabah kahvaltısının ardından, ABANT GÖLÜ`ne gitmek üzere tekrar otobüsümüzde yerlerimizi alıyoruz. Abant Gölü`ne ulaştığımızda, meşe, köknar, dişbudak, çam, kavak, kayın ve gürgen ağaçlarının, dağ çiçeklerinin, meyveli bitkilerin arasında huzur bulacağınız ve bol bol oksijen soluyacağınız bu ortamda yürüyüşlerimizi gerçekleştiriyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ`nde, muhteşem doğa manzaralarını fotoğraflarımıza ekleyip, GÖLCÜK GÖLÜ`ne yol alıyoruz. İnternette ve sosyal medyada gördüğümüz o meşhur evin bulunduğu yer olan doğa cenneti Bolu Gölcük Gölü`nde, eşsiz göl ve doğa manzaralarını izleyebileceğimiz seyir teraslarında fotoğraflar çekip, yürüyüş parkurlarında gezintiler yapıyoruz. Yemyeşil ağaçlar ve ağaçların göle verdiği renk ile seyre doyum olmayan güzellikler içerisinde geçireceğimiz keyifli zaman sonrasında, ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden biri olan KARTALKAYA’yı görmek üzere kısa bir yolculuk yapıyoruz. (Kar, buzlanma gibi yol uygunluk durumuna göre çıkış yapılacaktır.) Kartalkaya’da vereceğimiz serbest zamanda,  isteyenler kayak yaparken, dileyen misafirlerimiz kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir veya KARTALKAYA’ da bulunan otellerin cafe ve restaurantlarında kar manzarası eşliğinde burada bulunmanın keyfini yaşayabilirler.  Turumuzu tamamlayıp BOLU’da 4*Karpalas City Hotel & Spa Otel’imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği sonrasında isteyen konuklarımız bu güzel otelin havuzundan ve aktivitelerinden faydalanabilirler. Konaklama otelimizde.

2. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, SAPANCA GÖL manzarasını izleyerek, popülerliği artan kış turizminin beyaz cennetlerinden KARTEPE’ ye doğru yol alıyoruz. Kar kalitesiyle kayak severlerin gözde mekânlarından biri olan KARTEPE’ de  dileyen misafirlerimiz ekstra olarak kayak yapabilir, arzu eden konuklarımız da  kızak ve şambreller ile çocukluğuna geri dönerek eğlenceli anlarla kar keyfi yaşayabilirler. Muhteşem dağ havasında ve bembeyaz örtü üzerinde vereceğimiz serbest zaman içerisinde şehir yaşantısının yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız. Unutulmaz anılarımızla Kartepeye veda ediyor ve MAŞUKİYE`ye geçiyoruz. Ormanlar arasında yer alan MAŞUKİYE`de, tertemiz havasını soluyarak isteyen konuklarımız ATV, SAFARİ turuyla doğanın tadını çıkarırken, dileyen misafirlerimiz de DEV SALINCAK, ZİPLİNE ile adrenalin keyfini yaşayabilirler. Buradan, yönümüzü ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI` na çeviriyoruz.  Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya`nın üçüncü, Avrupa`nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı`nda, gelen ziyaretçiler için  tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Burada `Yüzüklerin Efendisi` ve ``Hobbitler`` filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı gezerek, bu güzel görüntüleri anılarımıza ekliyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte buluştuktan sonra  5*Radisson Blu Hotel'imize geçiyoruz. Akşam yemeği sonrasında isteyen konuklarımız otelin havuzundan ve aktivitelerinden faydalanabilirler. Konaklama otelimizde.

3. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, BURSA-ULUDAĞ’a hareket ediyoruz.  Rehberimizin dağ ve gezilecek yerler hakkında bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri doğrultusunda Uludağ’da isteyen konuklarımız kayak ve snowboard yapabilir, kar topu oynayabilir, diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek cafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Uludağda bol zaman dilimi içerisinde vereceğimiz serbest zamanda öğle yemeğinizi sucuk ekmek olarak alabilirsiniz. Uludağ gezimizi doya doya yaşayıp, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.  SUSURLUK BALIKESİR-AKHİSAR-MANİSA üzerinden gece geç saatlerde İZMİR`e ulaşıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli konuklarımızla vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Ulaşım ve Tüm Çevre Gezileri
 • 1 Gece Bolu’da 4*Karpalas City&Spa Otel’de  1 Gece  Konaklama 
 • 1 Gece  Sakarya'da 5*Radisson Blu Hotel 1 Gece Konaklama 
 • Otellerde 2 Sabah Kahvaltısı+ 2 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik
 • Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ACADEMIC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Tüm Milli Park Giriş Ücretleri
 • Yolda Giderken Alınacak Sabah Kahvaltısı ve Öğle yemekleri
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Telesiyej, Kayak takımı,Kızak, Kar Motoru, Kayak Kıyafeti Ücretleri
 • Atv, Zipline Aktiviteleri
 • Otellerde Belirlenen Ekstralar
 • 65 yaş ve üzeri yolcular için seyahat sağlık sigortası sürprim ücreti
 •  ACADEMİC TOUR Seyahat Güvence Paketi

Tur Hareket Tarihleri

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

»Turlarımızda, hava, yol veya  ön görülemeyen durumlarda rehberimiz programda her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turumuzda kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.

»Triple odalar, 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

» Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

»Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya pandemi sebebiyle alınan yasal kararlardan, tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Academic Tour sorumlu değildir. Rehber programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda araç seçimi yapılır. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Academic Tour konaklama şartlarına uygun olarak, otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

»Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat Sigortası ile, misafirlerimiz MUCBİR sebep göstermesiyle turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları olumsuzluklar güvence altına alınır. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir.

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.