Size Özel 12 Kişilik ULTRA LÜKS YAT ile BODRUM-HİSARÖNÜ MAVİ YOLCULUK

Size Özel 12 Kişilik ULTRA LÜKS YAT ile BODRUM-HİSARÖNÜ MAVİ YOLCULUK

 • Bodrum'un Birbirinden Güzel Koylarında 12 Kişilik (6 Kabin) ULTRA LÜKS Yat Konaklamalı
 • 8 Gün 7 Gece
 • 12 Kişilik ULTRA LÜKS Yat U649

Sadece AİLENİZLE veya SEVDİKLERİNİZLE
Katılabileceğiniz Size Özel 12 Kişilik ULTRA LÜKS YAT İLE

 BODRUM - HİSARÖNÜ MAVİ YOLCULUK 

TÜRKİYE’NİN EN GÜZEL KOYLARINDA,
HARİKA MANZARALAR EŞLİĞİNDE, SINIRSIZ DENİZ KEYFİ…

8 GÜN 7 GECE EŞSİZ MAVİLİKLERDE KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE …

BODRUM-PALAMUTBÜKÜ-İNCEBURUN-AKTUR KOYU - BENCİK KOYU - EMEL SAYIN KOYU    ORHANİYE KOYU - SELİMİYE KOYU - DİRSEK BÜKÜ -BOZBURUN - DATÇA - KNİDOS
KARAADA - METEOR ÇUKURU - POYRAZ LİMANI
 

SCUBA DALIŞ AKTİVİTESİNE KATILMA  İMKANI İLE  !
DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZE ÖZEL TRANSFER HİZMETİ SAĞLANMAKTADIR ! (Ekstra)

Bize seyahat tarihinizi  ve kişi sayınızı bildirin, tatilinizi  kolayca şekillendirelim.
Size Uygun Tekne Çeşitlerimizi Sayfamızdan İnceleyebilirsiniz.

G
ÜNLÜK KİRALAMA DÖNEM FİYAT TABLOSU

MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AĞUSTOS EYLÜL EKİM
4000 € 5000 € 6000 € 6000 € 5000 €     4000 €

1. Gün

BODRUM

Mavi Yolculuğunuza başlamak üzere Bodrum Liman'daki buluşmamızın ardından kaptanımız ve yat personelimizle ile tanışıyor, size özel hazırlanan yatınızla ilgili her şeyin içinize sindiğine emin olduktan sonra, sizlerin “Mavi Tur” ile ilgili tüm sorularınıza cevap verecek şekilde bilgilendiriyoruz. Bu küçük sohbetimiz esnasında sizler için özenle hazırlanmış ikramlarımızın da tadlarına bakabileceksiniz.
Bodrum, “Mavi Tur”un en iyi duraklarındandır. Dünya’nın yedi harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi’ne, mitolojik figürlere ve hikayelere, eski antik kentlere ev sahipliği yapan, Türkiye’nin batısındaki en ünlü ve en renkli cennet köşelerinden biridir. Yalnızca tarihiyle değil, ünlü Yazar Cevat Şakir’in aşkı olmasıyla edebiyata da sık sık konu olmuş, aşklara, keşiflere yeniliklere kucak açmıştır. Bu yönüne ek, gece hayatı, farklı lezzetleri ve eğlenceli dünyasıyla Bodrum sizler için en iyi başlangıçlardan biri olacaktır. Teknemizde alacağımız keyifli bir akşam yemeği yorgunluğunuzu üzerinizden alacaktır.

 

2. Gün

PALAMUTBÜKÜ-İNCE BURUN

Bodrum’un büyülü akşamlarından gözünüzü sabahın içinizi ısıtacak ilk ışıklarına açtınız. “Mavi Tur”unuzun ikinci günündeyiz ve sizleri turunuzla ilgili bilgilendirdikten sonra yatınızın demirini alır ve Palamutbükü’ne doğru yelken açarız. Parlament mavisinin tonunu bebek mavisine doğru hafifçe açtığı deniziyle ve çakıl taşlarını üzerine örtü yapmış güzel kumsalıyla burası sizler için çok uygun bir ilk durak olacaktır. Sularında serinlerken sıcak güneşin alnında teninizi hafifçe kavuracağınız bir dinlence sizler için tatilin geri kalan günlerini anlatan iyi bir fragman niteliğindedir. Buradan sonra öğle yemeğiniz için aşçınız size bir ziyafet sunacak ve manzara eşliğindeki yemeğinizden sonra huzurlu ve güvenli bir konaklama için İnce Burun’a demir alacağız.

3. Gün

AKTUR KOYU - BENCİK KOYU

Mavi Yolculuğunuzun 3. Günü ve şimdiden evinizde gibi hissedeceğiniz sularda konforlu yatınızda kahvaltının ardından Aktur Koyu’na ilerleme vakti. Aktur Koyu, ulu çam ağaçlarıyla bezenmiş yüksek tepelerin eteğine serilmiş serin masmavi suların ve sımsıcak kumların evidir. Burada birden fazla rengi yaşarsınız. Balıkçıların geçim kaynağı olan denizler size sımsıcak görüntüler sunarken, çam ağaçlarının arasından akan şelaleler ve kamp alanlarının daimi tatilcileriyle sosyalleşme imkanı, unutulmazların yaşanmasına olanak sağlayacaktır. Burada yeşilin ve mavinin tadını çıkarabilir, sizler için özenle bir araya getirdiği , şnorkel ve benzeri aktivite araçlarıyla dinlencenize farklı bir haz katabilirsiniz. Yer üstü güzelliklerine şahit olduğunuz koyun su altı güzelliklerini de görerek mest olmanız mümkün olacaktır. Daha sonra aşçınızın sizler için hazırladığı ziyafet için Bencik Koyu’na çekilecek ve eşsiz manzaralar eşliğinde dinlenme ve kendinizi yeterince şımartmış olmanızın verdiği tatlı yorgunluğu güvenli bir gece istirahatinde üzerinizden atma imkanı bulacaksınız.

4. Gün

EMEL SAYIN KOYU-ORHANİYE VE SELİMİYE KOYU

Sabahın erken saatlerinde yatınızın burnunu Emel Sayın Koyu’na çevirecek kaptanımız. İsmiyle şimdiden sizi heyecanlandıran bu koyun diğer bir ismi ise  İnbükü Tabiat Parkı’dır. Bu koy tam bir huzur cenneti niteliğindedir. Emel Sayın’ın sıkça ziyaret ettiği bu koy masmavi deniziyle, kayalıklar ve onun üzerine serilmiş makileriyle sizlere güzel manzaralar sunarken, serin sularında üzerinizdeki yorgunluğunuzu atmanızı sağlayacaktır. Bu koyun tadını çıkardıktan sonra sizler için özenle hazırlanmış öğle yemeğinizi yemek üzere yatınızın demirini Orhaniye Koyu’na atacağız. Burada belki kurulacak pazara denk gelebilir, yerel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Bu köy sizler için hem yerel tatlarla tatilinize anı katacağınız hem de yeşil ve mavinin buluştuğu sahillerde manzaraların keyfine varacağınız, sularında yüzeceğiniz bir anı olacaktır. Özellikle meşhur Kızkumu plajının sizleri çok etkileyeceğinden eminiz. Bu plajın ortasından denizin derinliklerine doğru ilerleyen sığ kum birikintisi denizin üzerinde yürüme hissiyatı verecek ve denizin yeşil-mavi cümbüşüne yakından tanık olmanızı sağlayacaktır. Buradaki keyifli dakikalardan sonra yatınızın kanatlarını Selimiye Koyu’na açacağız. Selimiye Koyu kiralık tekneniz için güvenli bir yuvadır. Bu koyun denizi daha önce hiç görmediğiniz manzaralara tanıklık etmenizi sağlayabilir. Deniz altı yaşamına tanıklık etmek için adımınızı atın ve unutulmaz anılar edinin. Sadece deniz altı yaşantısıyla değil aynı zamanda tepelerindeki tarihi kalıntılarla size dinlenmenizin yanında tarihe tanıklık etme imkanı da sağlar bu koy. Antik çağlarda  “Hydas” ya da “Losta” ismiyle anılan bu koy, antik kentin kalıntılarını ulu dağların arasından göz kırpan güneşinin ışığı altında sizlere sunar. Buna ek olarak izleme kulesi, deniz feneri, manastır ve tiyatro gibi arkeologlarının araştırmalarına konu olan kalıntıları da sizleri büyüleyecek diğer yapılardır. Doğal ve tarihi güzelliklerinden yeterince tadını çıkardığınız zaman bu koy aynı zamanda sıcacık yerel halkıyla gününüze neşe katmak için sizleri bekliyor olacaktır. 

5. Gün

DİRSEK BÜKÜ - BOZBURUN

Mavi koyların sabah ışıklarıyla uyanmanızla beraber kahvaltınız servis edilecek ve ardından kaptanınız yatınızı Dirsekbükü’ne çekecek. Burası sizin gibi Ege Kıyılar’nı fethetmeye çıkmış “Mavi Yolculuk” misafirlerinin uğrak noktasıdır. Körfez ve Hisarönü arasında bulunan bu koysa dinlenmeye çekilir ve küçük kasabanın yerel lezzetlerini tadar,, restoran ve kafelerinde keyifli bir gün geçirdikten sonra Bozburun’a geçmek için demir alırsınız. Bozburun, gulet yatların inşa edildiği kereste ustalarının evi ve tersanelerin ini olan sıcacık bir koydur. Bu zanaatla dünyada ve Türkiye’de birçok insanın dikkatini çekmiş bu bölgede süngercilikten de esintiler görebilirsiniz.

6. Gün

DATÇA - KNİDOS

Omuzunuzdaki yüklerin tamamından kurtulamamışsanız da şimdiden Ege kıyılarının muhteşemliği karşısında gevşediniz ve şehrin keşmekeşini iç huzur aldı. Bu günde yatımızı sabahın ilk ışıklarıyla Datça’ya çekeriz. Datça, Ege Denizi’nin diğer cennet köşelerine oranla daha az popüler ve daha sakin kentidir. 250 km'lik bir sahil şeridine ve 50’den fazla koya sahip bu yarımada, sakinlik, huzur ve doğa harikalarını bir arada yakalamak isteyen tatilcilerin gizli mekanı haline gelmiştir. Ege ve Akdeniz arasında bulunan bu şehrin antik çağlardan kalma ismi Knidos olarak bilinir. Datça’nın binlerce yıllık geçmişine ve medeniyetlere ev sahipliği yapmış bu kalıntıları görebilir, tatilinize farklı bir tat katabilirsiniz. Bu yarımada aynı zamanda bazı şehir efsanelerine konu olarak ilginçliğini korumaktadır. Bu efsanelere göre Datça, güzelliğini ve bereketini cüzzamlı insanların buraya terk edilmesinden sonra dönülüp bakıldığında hala yaşamalarıyla ortaya koymuştur. Bu efsanevi yerde Afrodit’in kutsal tapınağı dahil bir çok eseri görebilir, denizinin kumunun ve doğal güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

7. Gün

KARAADA - METEOR ÇUKURU - POYRAZ LİMANI

Güzel bir kahvaltının ardından Karaada’ya çeviririz yatınızın burnunu. Bodrum’a oldukça yakın bu ada bir mağradan çıkan ve şifalı olduğuna inanılan sıcak kükürtlü suyu ve çamur banyosuyla anılmaktadır. Doğal güzellikleri ve mucizeleri bir araya getiren bu yer ilk bakıştan itibaren denizinin mavisi ve topraklarının zenginliğiyle sizleri büyüleyecek bir duraktır. Karaada'ya oldukça yakın olan Meteor Koyu ise zeytin ağaçları, çarşaf gibi denizi ve “Mavi Tur” hikayenize farklı bir renk katacak meteor atlama aktivitesiyle sizlere unutulmazı yaşatacaktır. Burada inanışa göre meteor yağmurlarından kalma bir çukurun açıldığından bahsedilir. Bir platformun üzerinden bu çukura atlamak belki de yaşayacağınız en çılgın deneyimlerden biri olacaktır. Bu koydan sonra ise Poyraz Koyu’na çekilir yatınız. Denizaltı yaşamının çok renkli olması ve daldığınız zaman çeşitli deniz canlılarıyla tanışma imkanı bulabildiğiniz sularında, tatilinizin son gününün tadını her yönüyle çıkarmak mümkün olacaktır. Poyraz Koyu’ndan yeterince tat aldığınız noktada gece istirahatiniz için Bodrum Limanı’na demir alır ve sizler için özenle hazırlanmış akşam yemeğinizi alırsınız. Bodrum’un ilk gününden aklınızda kalan manzaraları ve gece hayatıyla beraber son gününüzü tamamlayabilir ,istirahatiniz için yatınızın konforlu kabinine çekilebilirsiniz.

8. Gün

BODRUM

Mavi turumunuzun son sabahındayız. Gece sevdiklerimizle Bodrum gecelerinin keyfini sürdüğümüz ve denizin sakin hışırtısını duyabildiğimiz kabinlerimizde dinlendiğimiz bir gecenin ardından, gözümüzü Bodrum sabahına açıyoruz. Enfes bir kahvaltı sonrasında Bodrum Limanı’na doğru yola çıkıyoruz. Artık Cevat Şakir’in buraya neden aşık olduğunu daha iyi anlıyorsunuz. Onun fethettiği kıyıları sizler de fethederken güzel bir Mavi Yolculuğun sonuna geliyor, bir dahaki buluşmamıza dek vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Hijyen Kurallarına Uygun ve Peryodik Dezenfeksiyonları Sağlanmış Yat ile Seyahat
 • 7 Gece Yat Kabin Konaklaması
 • Aşçı, Personel Servis ve Temizlik  Hizmetleri
 • Yakıt
 • Yurtiçi Liman Vergi ve Ücretleri
 • Yurtiçi Transitlog
 • Palamar Ücretleri
 • Giriş/Çıkış İşlemleri
 • Yat sigortası (Kişisel Sigorta değildir, yaptırmanızı tavsiye ederiz.)
 • Mürettebat Hizmetleri
 • Kullanma Suyu
 • Nevresim Takımları
 • Banyo Havluları

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • KDV
 • Yiyecek ve İçecekler (Fiyat Farkı ile Tam Pansiyon şeklinde sunulabilmektedir.)
 • Talep Edilen Özel Tansferler ve Havaalanı / Otogar Transferleri
 • Şahsi Harcamalar
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • İsteğe Bağlı Aktiviteler

1-Acentemiz veya Tekne Kaptanı Hava ve Deniz koşullarına bağlı olarak veya olağan üstü durumlarda gerekli görüldüğü takdirde, turda, rota ve mola bölgelerinde yolcularımızın güvenliği ve rahatı için değişiklik yapma hakkına sahiptir.

2- Tur programında yeme ve içme fiyata dahil değildir. Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği tarafınıza sunulan yazılı Standart Menü şeklinde ek ödemeye tabi sunulabilmektedir. Arzu eden misafirlerimiz gerek diyet ürünler, gerekse kasap,manav ve marketlerden yiyecek ve içecek alış-verişi yaparak tekneye getirebilirler.   

3- Mavi Yolculuk niteliğinde hazırlanan bu tur programında rehberlik hizmeti bulunmamaktadır. 

4- Klimalı teknelerimizde güvenlik nedeniye liman ve bazı alanlarda klima kullanımı idari otoritecilerce kısıtlanmaktadır. Kullanımına izin verilen yerlerde ise günlük 4 saatlik kullanım sunulmaktadır.

5- Turumuza 0-6 Yaş arası çocuk kabul edilmemektedir ve 7-10 Yaş Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

6- Tur programı Seyahat Acentesi kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

7-Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

8-Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan ACADEMIC TOUR sorumlu değildir. Kimlik veya Resmi nitelik taşıyan evrak veya belge kaybolması ya da çalınması halinde Acentemiz diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği bölgeye bağlı resmi kurumlarda yapacakları işlemleri, geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.

9-Seyahatiniz bitiminde Teknemizi terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

10- 3 Kişilik kabinler, tekne müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalar 2+1 şeklinde çocuklu ailelere tahsis edilen yatak standartlarındadır. 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

11- Turun gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir.

12- Bu turumuz kapalı gruplar (aile,akraba ve arkadaşlar) ile gerçekleştirilebilinir. Online olarak grup harici rezervasyon yaptırmış kişilerin iptal ve iade işlemleri gerçekleştirilir.

13- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorundadır.

14- Kişiler seyahat öncesi izinlerini, belge vb. durumlarını kontrol etmelidirler. Denetlemelerde karşılaşılacak sorunlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

15- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı tercih edilmelidir. Teknede geçireceğiniz zamanlar için Plaj terliği, gece gezinti ve seyirleri için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.

16- Mavi Yolculuk Programımızda sizlere yatak takımları ve nevresim verilmektedir, ancak hijyen kuralları gereği kişisel eşyalarınız olan çarşaf, nevresim, deniz-banyo-el havlunuzu ve maskenizi getirmeniz gerekmektedir.

17- Sadece programda belirtilen şartlarda kullanılmak koşulu ile, sizlere sağlanan guletlerden bazıları klimalı olabilir. Birden fazla mecrada satışa sunulması nedeniyle tekneler müsaitliğine göre, gelişinizde belirlenir. Rezervasyon esnasında, belirlenemez ya da garanti edilemez.

18- Teknelerimizin Özel kiralanma koşulları göz önünde bulundurularak kalkış limanlarında değişiklik olabilir.

19- İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Gerekçesiz iptallerde iade hakkı yoktur. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir

21- Katılımcı, Sağlık Bakanlığı uyarınca belirlenen hijyen kurallarına uymayı, seyahat öncesinde talep edilmesi halinde sağlık raporunu sunmayı, seyir esnasında talep edilmesi halinde teste tabi olmayı ve bundan dolayı doğacak maddi yükümlülükleri kabul eder. 

22- Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılır.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

COVİD 19 SALGIN HASTALIKLARA KARŞI HIJYEN ÖNLEMLERİMİZ:

Sağlık açısından İzole bir tatil seçeneği olarak sunulan Tekne Gezintileri ve Mavi Yolculuklar, günümüz kalabalık tatil ortamlarından uzaklaşıp kaliteli bir seçenek olarak sizlere sunmaktayız. Her ne koşulda olursa olsun tedbiri elden bırakmamak adına Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı'nın belirlemiş oldukları kurallar ve önlemler çerçevesinde Hijyen kurallarına uymaktayız.

*Teknelerimizde her misafir değişimlerinde kurallar gereği genel dezenfekte işlemi ve gerekli hijyen kuralları gereğince temizlik yapılmaktadır.
*Personlerimiz düzenli olarak Covid 19 testine tabi olmaktadırlar.
*Servis ve Mutfak personelimiz servis hizmetlerini maskeli ve tek kullanımlık malzeme ile sağlamaktadırlar. 
*Hastalık belirtileri gösteren müşteri ve personele uygulanacak işlemler Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı COVID-19 rehberine göre yürütülür. Konaklamalı deniz turizmi araçları için; hastalık şüphesi gösteren misafir veya personel belirlenmesi halinde, yetkililere haber verilir, sağlık kuruluşu tarafından hasta devir alınıncaya kadar izole edilir, hizmetleri güvenlik tedbiri alınmış personelce sağlanır, COVID-19 teşhisi konmuş ise hizmetin sona ermesinden sonra kişinin temas ettiği bütün alanlar standartlara uygun malzeme ile dezenfekte edilir ve havalandırılması sağlanır. Tekneler tamamen dezenfekte edilmeden yeni sefere çıkarılmaz.
*Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı'nın açıkladığı ve burada belirtilmemiş güncel bilgiler ve talimatlar her daim sizlerin sağlığı için güncellenmeye devam ederek uygulanmaktadır.

İptal Şartları


Vize Bilgileri


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Gemi Bilgileri

Teknemiz delüks özelliklerde olup, 6 kabini ile 12 kişilik gruplarınıza kadar hizmet verebilmektedir. Kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemiş misafirlerimiz için konforu ve sağladığı lüks koşullarla tatilinizi muhteşem kılacak olan ultralüks teknemiz sizleri ege ve akdenizin en güzel koylarına davet ediyor …

Bu teknemiz ile Bodrum, Datça, Fethiye, Marmaris, Göcek rotalarında mavi yolculuk planlayabilirsiniz. Her iki rotada mavinin her tonuna hayran kalacağınız koyları ziyaret edeceksiniz.

 • Banana
 • Banyo ve El Havlusu
 • Bulaşık Makinası
 • Buz Dolabı
 • Buz Makinası
 • Deniz Merdiveni
 • Derin Dondurucu
 • Duşakabin
 • Espresso Makinası
 • Fırın
 • GSM Telefon
 • Güneş Tenteleri
 • Güneş Yatakları
 • Güverte Duşu
 • İnternet Bağlantısı
 • Jetski €
 • Kabinlerde Banyo
 • Kahve Makinası
 • Kano
 • Klima
 • Mikrodalga Fırın
 • Paddle Board
 • Ringo
 • Rüzgar Sörfü
 • Saç Kurutma Makinası
 • Salonda CD Çalar
 • Salonda LCD TV
 • Salonda Yemek Alanı
 • Şarap Soğutucu
 • Servis Botu
 • Seyir Cihazı
 • Sıcak Su Sistemi
 • Snorkel, Maske, Palet
 • Su Altı Aydınlatma
 • Su Kayağı
 • Su Yapıcı
 • Telsiz
 • Tüm Kabinlerde TV
 • Wakeboard
 • Yelken Donanımı

Gemi Görselleri

 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12

Kabinler

 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12

Yeme ve İçme

 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12
 • BELLA MARE - U649-12

Sosyal Aktiviteler

Eğlenceler

Liman Bilgileri

Bu tur için uğranılacak limanlar seçilmemiş.

Tur Süresi

8 Gün 7 Gece

Konaklama

Bodrum'un Birbirinden Güzel Koylarında 12 Kişilik (6 Kabin) ULTRA LÜKS Yat Konaklamalı

Ulaşım

12 Kişilik ULTRA LÜKS Yat U649

Gezilecek Yerler

BODRUM-PALAMUTBÜKÜ-İNCEBURUN-AKTUR KOYU - BENCİK KOYU - EMEL SAYIN KOYU ORHANİYE KOYU - SELİMİYE KOYU - DİRSEK BÜKÜ -BOZBURUN - DATÇA - KNİDOS KARAADA - METEOR ÇUKURU - POYRAZ LİMANI

Tur Hakkında

Maviliklerin Yeşil ile Buluştuğu Harika Bir Doğanın İçinde unutulmaz bir Tatil.

Tur Hareket Noktaları

 • BODRUM (16:00)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

Size Özel 10 Kişilik Tekne ile BODRUM-HİSARÖNÜ MAVİ YOLCULUK

Size Özel 10 Kişilik Tekne ile BODRUM-HİSARÖNÜ MAVİ YOLCULUK

'den itibaren
Size Özel 8 Kişilik Teknesi ile BODRUM-GÖKOVA MAVİ YOLCULUK

Size Özel 8 Kişilik Teknesi ile BODRUM-GÖKOVA MAVİ YOLCULUK

'den itibaren
Size Özel 10 Kişilik Tekne ile BODRUM MAVİ YOLCULUK

Size Özel 10 Kişilik Tekne ile BODRUM MAVİ YOLCULUK

'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.