AVŞA ADASI & ERDEK TURU 2022

AVŞA ADASI & ERDEK TURU 2022

 • 5* GRAND ASYA OTEL' DE Y.P. Konaklama
 • 3 Gün 2 Gece
 • Lüks otobüsle konforlu bir seyahat

Tur Süresi

3 Gün 2 Gece

1.599,00 TL
'den itibaren

Konaklama

5* GRAND ASYA OTEL' DE Y.P. Konaklama

Ulaşım

Lüks otobüsle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

ULUABAT GÖLÜ - GÖLYAZI KÖYÜ - BANDIRMA AVŞA ADASI- EDİNCİK - ERDEK - MANYAS KUŞ CENNETİ

Tur Hakkında

Harika bir hafta sonu tatili sizleri bekliyor

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


 AVŞA ADASI & ERDEK TURLARI 

ULUABAT GÖLÜ - GÖLYAZI KÖYÜ -  BANDIRMA  
AVŞA ADASI- EDİNCİK - ERDEK - MANYAS KUŞ CENNETİ

5* GRAND ASYA HOTEL’ de Y.P. Konaklama (Bandırma' da)

 6.TUR: 15-17 Temmuz 7.TUR: 5-7 Ağustos  8.TUR: 28-30 Ağustos

 9.TUR: 9-11 Eylül  10.TUR: 23-25 Eylül  11.TUR: 7-9 Ekim  12.TUR: 21-23 Ekim  

(3 Gün-2 Gece)

    ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!   


1. Gün

Sabah saat 06:00 ÜÇKUYULAR ( Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü),  06:10 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  06:20 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  06:35 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü), 06:45  BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)   06:50 KARŞIYAKA (Anıt),  06:55 KARŞIYAKA (Yunuslar),  07:00 BOSTANLI (Bostanlı İskele-İskelenin Karşısı),  07:05 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı),  07:20 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 07:30 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı Kampus Önü’nden) siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Yolda (ekstra) kahvaltımızı aldıktan sonra, AKHİSAR- BALIKESİR üzerinden, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ne uğruyoruz. Bursa’nın göz kamaştırıcı balıkçı köylerinden biri olan GÖLYAZI , ULUBAT GÖLÜ kenarı, antik yerleşim yerlerinden biridir. Kıyıya bir köprü ile bağlı durumda olan ve sit alanı olarak kabul edilmiş Gölyazı’da serbest zaman veriyoruz. Bu esnada, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz. Daha sonra, köy meydanında bulunan tarihi çınarın hikayesini rehberimizden dinleyerek, grubumuzla birlikte  arnavut kaldırımlı dar sokaklarında tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Tarihi Gölyazı sokaklarını gezerken, anılarınıza bir çok fotoğraf karesi ekleyebilirsiniz. Gölde isteyen konuklarımız ekstra sandal sefası yapabilirler.  Bu etkileyici ortamda öğle yemeğimizi aldıktan sonra, Türkiye Milli Parkları içinde çok özel bir yeri ve dünya çapında önemi olan MANYAS KUŞ CENNETİ  ne  hareket ediyoruz. Restorasyon çalışmaları sebebiyle göl kıyısında  mola verip, rehberimizden bilgi alıyoruz. Fotoğraf  çekiminin ardından, BANDIRMA’ya hareket ediyoruz. Bandırma’da 5*GRAND ASYA HOTEL’e yerleşiyoruz. Akşam yemeğine kadar isteyen konuklarımız otelin aktivitelerinden faydalanabilir veya yemek sonrası Bandırmanın renkli sahilinde yürüyüşler yapabilir, cafelerinde çay kahve içerek keyifli anlar yaşayabilirler. Konaklama Otelimizde. 

2. Gün

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, AVŞA ADASI’na geçmek üzere ERDEK LİMANI’na gidiyoruz. Feribotla PAŞA LİMANI ADASI’nı görerek, güzel manzaralar eşliğinde Türkiye’nin havasının en temiz ikinci yeri olan AVŞA ADASI’na ulaşıyoruz. Sakin koyları, altın sarısı kumsalları ve Ada ruhunu koruyan huzurlu atmosferi, mavisi, yeşili ile MARMARA’nın gözde tatil merkezi olan adayı tanımak için rehberimiz eşliğinde kısa bir tur yapıyoruz. Bu esnada, şarapları ile ünlü bu beldemizde alışveriş yapma imkanımız da olacak… Daha sonra pırıl pırıl plajlarından yararlanmak ve dilediğinizi yapmak üzere verilen saat ve yerde rehberimizle buluşmak üzere serbest zaman veriyoruz. Akşam üzeri feribotla ERDEK‘e geri dönüyor ve Bandırmada 5*GRAND ASYA HOTEL’imize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, deniz kokusu ve martı sesleri arasında Bandırma sahilinde  güne başlıyoruz. Bandırmanın simgesi AŞK KÖPRÜSÜ’nde fotoğraf molası veriyor ve rehberimizden Bandırma’nın tarihi hakkındaki  bilgilendirmelerini dinliyoruz. Bandırma merkez’de kısa bir gezi gerçekleştirip, Bandırma Arkeoloji Müzesini gezmeye gidiyoruz.  Müze ziyareti sonrasında, otobüsümüze biniyor ve antik ismi Adrestei olan EDİNCİK’e ulaşıyoruz. Edincik ayakta kalmayı başarmış tarihi evleriyle, meydanda bulunan, kasap dükkanları ve birçok çay bahçeleriyle bizleri karşılıyor. Turizm ve Kültür Bakanlığı’nın desteği ile restore edilen Edincik’in simgesi haline gelmiş  güzide evlerin arasında dolaşıp fotoğraf molası veriyoruz. Buradan hareketle, güzel bir tatil beldesi olan ERDEK merkeze geçiyoruz. Erdek’in sembolü haline gelmiş kıyıdan sanki elinizle dokunacağınız kadar yakınında görünen,  Zeytinli Ada hakkında rehberimizin bilgilendirmelerini dinleyip, sahilinde yürüyüşler yapıyoruz. Serbest zaman esnasında, Erdek çarşısında alışveriş yapabilir, deniz manzarası eşliğinde  sahil restorantlarında öğle yemeğinizi keyifle yiyebilir veya cafelerin de çay, kahve keyfi yapabilirsiniz. Erdek gezimizi tamamlayarak, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun molalarla akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  5* Grand Asya Hotel’de 2 Gece Konaklama 
 •  Otelde 2 Sabah Kahvaltısı+2 Akşam Yemeği
 • Lüks Otobüsle Ulaşım
 • Programda belirtilen Turlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat Sigortası
 •  ACADEMİC TOUR Güvencesİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze Ve Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Yolda Alınan Sabah Kahvaltıları, Öğle Yemekleri
 • Otelde belirlenen ekstralar +İçecekler+Minibar
 •  Feribot Geçiş Ücreti(Erdek-Avşa)
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
07.10.20221.749,00 TL
1.599,00 TL
2.049,00 TL
1.949,00 TL
1.749,00 TL
1.599,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 1.249,00 TL
Taksitler »
21.10.20221.749,00 TL
1.599,00 TL
2.049,00 TL
1.949,00 TL
1.749,00 TL
1.599,00 TL
0 - 6 Yaş 799,00 TL
7 - 12 Yaş 1.249,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

1.TUR: 2-4 Mayıs(Bayram)   
2.TUR: 27-29 Mayıs 
3.TUR: 10-12 Haziran 
4.TUR: 24-26 Haziran 
5.TUR: 10-12 Temmuz (Bayram) 
6.TUR: 15-17 Temmuz 

7.TUR: 5-7 Ağustos  
8.TUR: 28-30 Ağustos
9.TUR: 9-11 Eylül  
10.TUR: 23-25 Eylül  
11.TUR: 7-9 Ekim  
12.TUR: 21-23 Ekim 

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

»Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun    iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

»Koltuk numaraları rezervasyon önceliğine göre verilir. Turu erken satın alan konuklarımız ön koltuklarda oturmayı hak ederler.

»Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Academic Tour sorumluluğu yoktur.

»Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

»Otel’de akşam yemeği Set Münü verilebilir.

»3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

»Pandemi,  mücbir sebepler(hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberin verdiği zamanlamalara uymamaları gibi nedenlerden tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  Academic Tour sorumlu tutulamaz. Rehber programda hertürlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

» İptal-İade Şartları: Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 29 - 21 gün arası kalması durumunda yapılan iptaller de %35 noshow (kesinti bedeli), 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 noshow (kesinti bedeli) uygulanır. Katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı  gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez ve ücret iadesi gerçekleşmez.

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:

Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

4 Çok İyi
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
safiye gürgen
harika tur
27.04.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.