Abant ve Bursa Konaklamalı ABANT KARTEPE KARTALKAYA ULUDAĞ

Abant ve Bursa Konaklamalı ABANT KARTEPE KARTALKAYA ULUDAĞ

 • 1 Gece: ABANT GÖLÜ KIYISI’nda 5* BÜYÜK ABANT OTELİ /1 Gece: BURSA’da 5* Euro Park Otel Konaklama
 • 3 Gün-3 Gece
 • Lüks Otobüsle Konforlu Bir Seyahat

Tur Süresi

3 Gün-3 Gece


'den itibaren

Konaklama

1 Gece: ABANT GÖLÜ KIYISI’nda 5* BÜYÜK ABANT OTELİ /1 Gece: BURSA’da 5* Euro Park Otel Konaklama

Ulaşım

Lüks Otobüsle Konforlu Bir Seyahat

Gezilecek Yerler

Gölcük Gölü, Kartalkaya,Abant Gölü, Sapanca Gölü, Kartepe, Maşukiye, Ormanya(Hobbit Evleri), Bursa, Uludağ

Tur Hakkında

Bölgenin En Seçkin Otellerinde Konaklama Ayrıcalığı Sadece Academic Tour Programlarında

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


Abant Göl Kıyısında ve Bursa  Konaklamalı 

 ABANT-KARTALKAYA-KARTEPE-ULUDAĞ  

Gölcük Gölü, Kartalkaya,Abant Gölü, Sapanca Gölü, Kartepe, Maşukiye, 
Ormanya(Hobbit Evleri), Bursa, Uludağ 

Maşukiye'de Atv, Safari, Dev Salıncak, Zipline Keyfi

 MUHTEŞEM DOĞA’NIN KIŞ GÜZELLİKLERİNİ  YAŞAYACAĞINIZ, 
KEYİFLİ BİR TATİL SİZLERİ BEKLİYOR…

Bölgenin En Seçkin Otellerinde Konaklama Ayrıcalığı Sadece Academic Tour Programlarında 
 1 Gece: ABANT GÖLÜ KIYISI’nda   5* BÜYÜK ABANT OTELİ   Konaklama 
 1 Gece: BURSA’da  5* Euro Park Otel Konaklama 

10-13 Şubat  (3 Gün-3 Gece) 


1. Gün

BOLU civarında alacağımız ekstra sabah kahvaltısı sonrasında, GÖLCÜK GÖLÜ`ne yol alıyoruz. İnternette ve sosyal medyada gördüğümüz o meşhur evin bulunduğu yer olan doğa cenneti Bolu Gölcük Gölü`nde, eşsiz göl ve doğa manzaralarını izleyebileceğimiz seyir teraslarında fotoğraflar çekip, yürüyüş parkurlarında gezintiler yapıyoruz. Yemyeşil ağaçlar ve ağaçların göle verdiği renk ile seyre doyum olmayan güzellikler içerisinde geçireceğimiz keyifli zaman sonrasında, ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden KARTALKAYA’yı görmek üzere kısa bir yolculuk yapıyoruz. Kartalkaya’da vereceğimiz serbest zamanda,  isteyenler kayak yaparken, dileyen misafirlerimiz kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir ve eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz. Arzu eden konuklarımız ise KARTALKAYA’ da bulunan otellerin Cafe ve Restaurantlarında kar manzarası eşliğinde burada bulunmanın keyfini yaşayabilirler. Turumuzun devamında, ABANT GÖLÜ`ne gitmek üzere tekrar otobüsümüzde yerlerimizi alıyoruz. Abant Gölü`ne ulaştığımızda, meşe, köknar, dişbudak, çam, kavak, kayın ve gürgen ağaçlarının, dağ çiçeklerinin, meyveli bitkilerin arasında huzur bulacağınız ve bol bol oksijen soluyacağınız bu ortamda yürüyüşlerimizi gerçekleştiriyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ`nde, muhteşem doğa manzaralarını fotoğraflarımıza ekleyip, bu güzellikler içerisinde  göl kıyısında 5* BÜYÜK ABANT OTELİ’ ne yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. www.buyukabantoteli.com

2. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, SAPANCA GÖLÜ manzarasını seyrederek, Marmara bölgesinin üçüncü yüksek dağı olan ve modern kayak tesisleri ile her geçen gün popülerliği artan kış turizminin beyaz cennetlerinden KARTEPE’ ye doğru yol alıyoruz. Kar kalitesiyle kayak severlerin gözde mekânlarından biri olan KARTEPE’de  dileyen misafirlerimiz ekstra olarak kayak yapabilir, arzu eden konuklarımız da  kızak ve şambreller ile çocukluğuna geri dönerek eğlenceli anlar yaşayabilirler. Muhteşem dağ havasında ve bembeyaz örtü üzerinde vereceğimiz serbest zaman içerisinde şehir yaşantısının yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız. Unutulmaz anılarımızla Kartepe’ye veda ediyor ve MAŞUKİYE`ye geçiyoruz. Ormanlar arasında yer alan MAŞUKİYE`de, tertemiz ve bol oksijenli havasını soluyarak gezimize devam ediyoruz.  Maşukiye`nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler "buraya gelen aşık olur" denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu  doğa harikası yerde vereceğimiz serbest zamanda isteyenler ATV, SAFARİ turuyla doğanın tadını çıkarırken, dileyen misafirlerimiz de DEV SALINCAK, ZİPLİNE ile adrenalin keyfini yaşayabilirler. Buradan yönümüzü ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI`na çeviriyoruz.  Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya`nın üçüncü, Avrupa`nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı`nda, gelen ziyaretçiler için  tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Burada `Yüzüklerin Efendisi`` ve ``Hobbitler`` filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı gezerek, bu güzel görüntüleri anılarımıza ekliyoruz. Daha sonra BURSA’ya hareket ediyor ve Bursa’da belirtilen otelimize yerleşiyoruz.   Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, ULUDAĞ’a hareket ediyoruz. Uludağ’da isteyen konuklarımız kayak ve snowboard yapabilir, diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek cafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Öğle yemeğimizi sucuk ekmek ile alarak, kar keyfimizi bol bol süre ile geçirdikten sonra, Uludağ’dan ayrılıyor ve  dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. BURSA- SUSURLUK- BALIKESİR-AKHİSAR-MANİSA üzerinden, akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz. Unutulmaz anılarımızla bir başka ACADEMİC TOUR organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Not: 1.Tur: 27-30 Ocak  Tarihinde Bursa'da 5*ALMİRA OTEL'de Konaklama  2 Tur: 10-13 Şubat  Tarihinde  Bursa'da 5* EURO PARK OTEL'de Konaklama olacaktır.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Ulaşım ve Tüm Çevre Gezileri
 • Abant Gölü Kıyısı’nda 5* Büyük Abant Otel’de 1 Gece Y.P.  Konaklama
 • Bursa’da  tarihlere göre 5* Almira Otel veya 5* Euro Park Otel  Konaklama
 • Rehberlik
 • Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Academic Tour Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •  Müze, Ören Yeri ve Tüm Milli Park Girişi
 • Yolda Giderken Alınacak Sabah Kahvaltısı ve
 • Öğle yemekleri
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Otellerde Belirlenen Ekstralar
 • Telesiyej, Kayak Takımı,Kızak, Kar Motoru, Kayak Kıyafeti Ücretleri
 • Kişisel Harcamalar

Tur Hareket Tarihleri

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

»Turlarımızda, hava, yol veya  ön görülemeyen durumlarda rehberimiz programda her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turumuzda kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.

»Triple odalar, 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

» Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

»Mücbir sebeplerden (hava, yolun kar sebebiyle veya farklı sebeplerden kapanması, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya pandemi sebebiyle alınan yasal kararlardan, tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Academic Tour sorumlu değildir.

»Academic Tour konaklama bölgesinde ve/veya otellerinde yoğunluk yaşanması durumunda aynı standartlarda olmak kaydı ile otel değişikliği yapılabilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda araç seçimi yapılır. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Academic Tour konaklama şartlarına uygun olarak, otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

»Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.